DJ Trump na VS OSN perlil, tak až se někteří váleli smíchy po zemi: Spojené státy nehledají konflikt s žádným jiným národem

NEW YORK | V úterý 24. září vystoupil americký vůdce Donald John Trump s proslovem na zasedání Valného shromáždění OSN v New Yorku. Ve své řeči odsoudil politiku Íránu, vyjádřil naděje na příměří s Čínou a odhalil, kdo bude ovládat budoucnost. Svými tlachy spíše připomínal nějakého komika, než státníka, jelikož nelhal jen, když mlčel. Asi se už zbláznil a pořád jej nemohou odchytit a uzavřít do klecového lůžka.

DJ Trump perlí a straší na půdě VS OSN | repro: Sputnik (© AP Photo / Richard Drew)

DJ Trump falešně obvinil Írán, že touží po krvi, ale nějak zapomněl, že spor eskaloval on sám. Trump vypověděl nukleární dohodu, která po téměř 40-ti letech vyřešila vztahy Íránu se Západem. O projevu Trumpa detailně informovala světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Sám páchá zlo a viní z něj jiné? Donald Trump vyzval země po celém světě, aby zpřísnily hospodářskou smyčku kolem íránské ekonomiky. Uvedl, že by žádná země neměla podporovat islámskou touhu po krvi: „Jednou z nejzávažnějších bezpečnostních hrozeb, kterým dnes čelí mírumilovné národy, je represivní režim v Íránu,“ šířil propagandu a dezinformace americký válečný zločinec.

Nejčastější obětí amerických vrahů v Sýrii jsou děti

„Informace o úmrtích a zničení režimu jsou nám všem dobře známy. Írán není jen největším státním sponzorem terorismu na světě, ale íránští vůdci podněcují tragické války v Sýrii a Jemenu, zatímco režim plýtvá národním bohatstvím a budoucností fanatickým hledáním jaderných zbraní,“ perlil a lhal DJ Trump, kdy sám je vůdcem mezinárodního terorismu a Spojené státy jsou odpovědné za válečné zločiny právě v Sýrii a Jemenu, kde jejich zbraně a nebo přímo vojáci vraždí nevinné civilisty, ženy a děti.

Nejčastější obětí amerických vrahů v Sýrii jsou děti

V této souvislosti připomeňme nedávný incident. Ráno 14. září bezpilotní letadla zaútočila na ropná zařízení Saúdské Arábie, což způsobilo výbuch. Washington obvinil z útoku Teherán. Írán prohlášení popřel. Saúdsko Arabský vzdušný prostor ovšem chrání americké PVO, takže proč nebyly drony sestřeleny? Záměr? Bylo to drony americké a byl to útok pod falešnou vlajkou, když podle řečí Američanů jejich PVO Patriot je nejlepší na světě? Vladimir Vladimirovič Putin v této souvislosti navrhl Saúdské Arábii ať si koupí ruské PVO S-300 nebo S-400 a provozuje si PVO v zemi sama.

Kromě toho si americký vůdce stojí za tím, že SS nehledají konflikt: „Spojené státy nehledají konflikt s žádným jiným národem. Usilujeme o mír, spolupráci a vzájemný prospěch se všemi. Ale nikdy nepřestanu hájit americké zájmy,“ řekl Trump a po zemi se najednou údajně válelo skoro celé plénum Valného shromáždění, které zná krvavou historii Spojených států, které jsou ve válce od svého založení a není roku, kdy by nebyly ve válce. Tak asi vypadá americký mír…vraždy civilistů, potoky krve agrese a páchání terorismu po celé planetě.

Vůdce SS Trump ostře zkritizoval i čínské obchodní praktiky. Zároveň ale vyjádřil jistou naději, že se obě hospodářské velmoci budou moci dohodnout na ukončení společného obchodního sporu. DJ Trump zvaný také Duck Trump také vytvořil seznam toho, co považuje za čínskou nečestnou obchodní politiku, na kterém je vše co nese prvky tržní ekonomiky; je Trum odpůrce tržní ekonomiky, nebo si neumí přiznat americkou zaostalost? Neschopnost? Nebo úbytek pracovitého bělošského obyvatelstva Spojených států, výměnou za parazitující líné negry?

Bezdomovec ve Washingtonu | repro: Brightest Young Things

A pak obvinil Čínu z praktik, které Spojené státy po konci druhé světové války „páchaly“ po celém světě: „Zmocnili se ekonomického modelu, který závisí na obrovských tržních bariérách, těžkých vládních dotacích, manipulacích s měnou… nucených transferech technologií a krádežích duševního vlastnictví, jakož i na obchodních tajemstvích ve velkém měřítku,“ řekl Trump neznaje historii, Marshalovy plány, ukradení technologií Německu, bez kterých by nikdy Američané neměli kosmický program a podobně.

„Pokud jde o Ameriku, tyto dny již pominuly,“ uzavřel věc, kdy snad mluvil upřímně, ale dá se spíše říci, že doby Spojených států pominuly a že se řítí do propasti a k zániku, rozpadu a zmaru.

Reklama: