Na Filipínách byl zatčen mu-slimácký terorista; mu-slimák nešvédského původu ze Švédska

MANILA | Filipínské úřady zatkli na jihu země militantního mu-slimáckého teroristu nešvédského původu ovšem se švédský pasem a dvě mu-slimácké prasnice, které tam spojují s bombovými útoky. Informaci o „švédském“ teroristovi a mu-slimáckých prasnicích přináší slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.

Mu-slimácký dobytek řádí ve Švédsku

Jak informuje slovenský deník, tak Hassana Akgüna (jak typické to švédské jméno), který kříženec tureckého přivandrovalce a švédské děvky, Norshiyu Camsa (prasnice č. 1) a Normhiyu Camsa (prasnice č. 2) zatkli v pondělí ve městě Bagumbayan v provincii Sultan Kudarat, informovali vojenští představitelé. Vojáci jim zabavili střelné zbraně, výbušniny a vlajku ve stylu extremistické skupiny Islámský stát (IS).

Jak multikulturní: Švédsko exportuje do světa teroristy IS… Regionální vojenský velitel Cirilito Sobejana uvedl, že Akgün je ve Švédsku členem organizace napojené na IS a spojují ho s bombovým útokem z minulého srpna ve městě Isulan.

Zatčené ženy jsou podle představitelů spojené s bombovým útokem ze začátku tohoto měsíce, který si vyžádal osm zraněných. Kde ty doby jsou, kdy Švédsko bylo křesťanskou zemí…