Vzpoura? V Británii si díky brexitu vytřeli s královnou Alžbětou II. prdel

LONDÝN | Soud rozhodl: Nařízení Alexandera Borise de Pfeffel Johnsona pozastavit zasedání parlamentu je nezákonné, ovšem to je lež, to nebylo nařízení Johnsona, ale akt Jejího Veličenstva Královny Alžběty II. V Británii proběhla zrada královny, když její Královský soud se vzepřel její vůli a sprostě si s královnou si porota Nejvyššího soudu vytřela prdel.

Britská královna Alžběta II. a Alexander Boris de Pfeffel Johnson

Nejvyšší soud Spojeného království v úterý rozhodl, že dvoutýdenní přestávka v zasedání britského parlamentu je nezákonná. Příslušné rozhodnutí dříve podepsala královna, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes. Podpis královny tudíž jasně dává tomu aktu nezvratitelný punc, rozhodnutí soudu je pohrdáním vůle královny a za to, pokud byl v Británii trest smrti, se popravovalo. Je to vzpoura!

Johnson svým zvláštním nařízením navrhl královně přerušit zasedání britského parlamentu počínaje druhým zářijovým týdnem. Přestávka měla trvat až do 14. října. Ačkoli přestávka v zasedání parlamentu není v Británii neobvyklá, kritiku vyvolala její mimořádně dlouhá doba. Odpůrci Johnsona se domnívali, že se jedná o snahu, jak prosadit brexit bez dohody.

„Nejvyšší soud jim v úterý dal zapravdu. Jeho předsedkyně Brenda Hale prohlásila, že Johnsonovo rozhodnutí bylo od počátku neplatné. Podle Haleové úterní rozhodnutí přijalo všech 11 soudců jednomyslně. Zasedání parlamentu má být obnoveno co nejdříve,“ píše agentura o lžích předsedkyně soudu, jelikož podpisem královny se akt stal platným a nezrušitelným, jelikož královská vůle je nad všechny politické a justiční orgány v zemi.

„Parlament, coby zvolení zástupci lidu, má právo být slyšen,“ poznamenala Hale, „dopad na naši demokracii byl obrovský.“ Soudci v čele předsedkyní Hale provedli vzpouru proti královně a měli by být minimálně vězněni, pokud ne popraveni. Hale si tak odporuje, jelikož tak brání výkonu vůle lidu z referenda.

Předseda parlamentu John Bercow se stal také zločincem a rozhodnutí přijal a stanovil příští zasedání dolní komory na středu 12:30 SELČ: „Vítám rozhodnutí Nejvyššího soudu, že přerušení provozu parlamentu bylo nezákonné. Soudci odmítli tvrzení vlády, že uzavření parlamentu na pět týdnů je běžnou praxí před řečí královny. Ve svých závěrech uznali právo a povinnost parlamentu se setkat v kritické době, aby podrobili výkonnou moc dohledu. Jako ztělesnění parlamentní demokracie se Dolní sněmovna musí setkat bez odkladů. S tímto závěrem se setkám s lídry parlamentních stran,“ prohlásil Bercow, který zradil královnu a měl by být také souzen za vzpouru.

Premiér po vzpouře soudu jednal s královnou

Alexander Boris de Pfeffel Johnson

Alexander Boris de Pfeffel Johnson v úterý mluvil s královnou Alžbětou II. Mělo se tak stát poté, co britský Nejvyšší soud rozhodl, že jím iniciované přerušení činnosti parlamentu, které královna schválila, bylo „nezákonné.“ Tím soud spáchal vzpouru, jelikož odporuje královské vůli.

S odvoláním na vyjádření nejmenovaného vysoce postaveného představitele britské vlády o tom informovala zpravodajská televize Sky News. Zmíněný zdroj uvedl, že rozhovor se odehrál „po verdiktu“ soudu, neupřesnil však, o čem premiér s královnou mluvil. „Nikdy, za žádných okolností, nemluvíme o obsahu rozhovorů mezi premiérem a královnou,“ řekl zdroj.

Pokud dnes Dolní sněmovna zasedne, tak bude vzpoura proti královně dokonaná. Jak bude Její Veličenstvo reagovat? Pokud je už dementní, tak nijak, pokud ještě je vládkyní své země, tak by měla vyhlásit výjimečný stav a rozpustit Nejvyšší soud, a Dolní sněmovnu a vyhlásit nové volby.