Premiér Johnson vyzval britskou opozici, aby navrhla hlasování o důvěře vládě

LONDÝN | Britský premiér Alexander Boris de Pfeffel Johnson ve středu, v první den po vzpouře proti královně, kterou zločinci obnovili zasedání parlamentu, vyzval opozici, aby předložila návrh na vyslovení nedůvěry jeho vládě.

Boris Johnson

V případě, že by vládě v hlasování o důvěře důvěra nebyla vyslovena, tak by Alexander Boris de Pfeffel Johnson dosáhl svého a v Británii by se konaly předčasné parlamentní volby, které požadoval. Lživě o tom informuje zločinecká agentura DPA, která to nazvala „prohrou“ Johnsona. Od kdy je prohrou to, že se splní váš sen?

Johnson prohlásil, že britský parlament je „paralyzován“ a poslanci se snaží zastavit odchod země z Evropské unie, kdy se tak staví proti demokratickým výsledkům referenda na straně zločinecké EU. „Chci uskutečnit brexit a lidé chtějí, aby země opustila EU,“ řekl britský premiér, když se odvolal na výsledky jednoznačného referenda.

Opoziční Labouristická strana podle Johnsona žije ve světě iluzí a trvá na tom, že Britové nechtějí další referendum. Občané podle premiéra velmi jasně vidí, co se děje. To je takový styl EU, hlasovat tak dlouho, až bude přijatý výsledek přijatelný pro zločinecký Brusel.

Reklama: