Na Rychnovsku ulovili tři mu-slimácké vetřelce, kteří jako možní vrazi vandrovali po Evropě

RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | Tři potencionální terorističtí mu-slimáčtí vrazi, kteří vandrují Evropou, byli v úterý večer uloveni v České republice, kteří se po objevení pokoušeli se utéct. Uprchlíci však byli předáni policii. Zda jim řidič převoz umožnil schválně nebo ne, se ještě bude vyšetřovat.

Válka s vetřelci; toto dělají v Evropě takoví, co byli Lipovce uloveni – dobytek?

Krajská huhlaka polici Policie ČR Ivana Ježková informovala o tom, že kamion vyjel z Turecka a zamířil přes Makedonii, Srbsko, Maďarsko a Slovensko, až přijel do České republiky.

Pracovníci jedné z firem v areálu průmyslové zóny Lipovka na Rychnovsku si všimli tří mu-slimáckých prašivý psů a oznámili to na policii. „Pravděpodobně jde o Afghánce,“ informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Vyskočili z nákladového prostoru návěsu makedonského kamionu a začali utíkat. Při ohledání návěsu kamionu policisté zjistili, že je poškozené jisticí lano. Jestli řidič umožnil převoz osob, či nikoliv, je předmětem dalšího šetření,“ uvedla Ježková na dezinformačním webu policejní zločinecké organizace, tvořené z velké části duševně chorými jedinci.

Přivandrovalí mu-slimčtí zločinci a potencionální teroristé, kteří možná přivandrovali řezat nám hlavy, jsou teď v cele a policisté zjišťují jejich totožnost. „Na zmapování pohybu kamionu cizinecká policie aktivně spolupracuje i s kolegy ze zahraničí. Při ohledání návěsu nákladního automobilu policisté zjistili, že došlo k poškození jisticího lana,“ pokračovala huhlalka a zbytečná existence přisátá na veřejných rozpočtech v uniformě policejní zločinecké organizace Ježková.

Zvukový záznam policejní porpagandy:

Plk. Mgr. Ivana Ježková | repro: zločinecká PCŘPlk. Mgr. Ivana Ježková mluví o potencionálních vrazích, teroristech a zločincích jen jako o běžencích, je bez mozku? Nebo se těší, až jí přivandrovalci znásilní a pak uřežou hlavu?