M.Rd. Pompeo opět lže, když falešně a bez důkazu opět obvinil Sýrii z použité chemických zbraní

WASHINGTON | Americká idiocie a agresivita nezná mezí. Spojené státy (SS) získaly informace potvrzující, že síly syrského prezidenta Bašára al-Asada použili v květnu chemické zbraně. Čtěte ještě jednou – získaly informace – ne tdydy důkazy, ale lži a bláboly a toto uvedou, jako politické prohlášení. Washington je třeba vybombardovat do doby kamenné! Včera bylo pozdě.

Mike Richard (zkráceno na M.Rd.) Pompeo – vhodný zmrd k oběšení? | repro: Axios

Ve čtvrtek výše uvedené lži o chemických zbraních z řitního otvoru pod nosem vypustil americký ministr zahraničí Mike Richard (kráceně M.Rd.) Pompeo, který zároveň avizoval, že SS podniknou odvetný krok.

Odvetný krok? Útočil někdo na Spojené státy, aby mohly učinit odvetu? Vždyť sami jsou v Sýrii agresoři a zemi nelegálně a teroristicky okupují. Každá svině zná svůj strom, ale americké degenerované hovado, které má na rukou krev, Pompeo je hovado a lidská svině strop neznaje.

„Spojené státy dospěli k závěru, že Asadův režim použil chlor jako chemickou zbraň,“ řekl Pompeo novinářům v New Yorku při zasedání Valného shromáždění OSN. Dospěly k závěru? To je důkaz? Naše redakce dospěla k závěru, že by měl být Pompeo popraven…bude tomu tak? Podle agentury AFP dodal, že útok nezůstane bez odvety. Prostě mu jeho hovno v lebce smrdí, tak že neví ani co mluví.

Reklama: