Výluka pražských tramvají v úseku Brusnice – Královský letohrádek

PRAHA | Z důvodu opravy tramvajové trati bude od pondělí 30. 9. 2019 do pátku 4. 10. 2019 přerušen provoz tramvají v úseku Brusnice – Královský letohrádek (v uvedeném směru, tj. do centra), a to v koordinaci s opravou vozovek TSK, informuje DPP.

Ilustrační snímek | reprofoto: wikipedia.org

V rámci této výluky proběhne výměna drážkových pražců za dřevěné v kolejové konstrukci Chotkova x Badeniho a vybudování rádiově ovládané výhybky. Dále proběhnou svářečské práce v oblouku na přejezdu ulice U Prašného mostu a na kolejové konstrukci Chotkova x Badeniho.

Změny tras tramvajových linek (v uvedeném směru). Linky č. 22 a 23 budou v úseku Brusnice – Malostranská odkloněny přes zastávky Prašný most, Hradčanská a Chotkovy sady. Náhradní autobusová doprava není zavedena.

K akci připravujeme následující informační opatření: informace na dotčených zastávkách povrchové dopravy, hlášení o výluce ve vozech dotčených tramvajových linek, v době výluky na konkrétních místech určení informační tabule se, základními informacemi v češtině i angličtině, včetně mapky se zakresleným přístupem k nejbližší tramvajové zastávce.