Střílet policejní dobytek do hlavy??? Polský policejní dobytek brutálně rozehnal demonstranty proti pochodu buzerantů a jiných deviantní úchylů

LUBLIN | Včera se v Polském Lublinu konal pochod LGBT, proti kterému vehementně protestovaly masy občanů, zejména vlasteneckého a křesťanského založení. Pochod musel být chráněn silným policejním kordónem a i tak došlo k několika potyčkám s policejním dobytkem, který chránil deviantní dobytek, který nepatří na ulici ale do klecí v blázinci.

„Policie použila proti občanům vodní děla a slzný plyn a zatýkala desítky lidí. Takové policejní nasazení nemá od dob komunizmu obdoby! Pochod navzdory protestům občanů nakonec Lublinem prošel,“ píše server Českého portálu euRABIA.cz. Mají občané právo takové policejní dobytek střílet do hlavy a nebo je i v uniformách věšet na stromy, pro výstrahu, že policie má bránit zákony a lid a ne nějaké teploušské hovada, který páchají pochodem zločiny.

Autor dále píše, že kde to však neprojde, bude, podle komentátorů, při nadcházejících volbách, kde občané nebudou volit systém podporující veřejnou homosexualitu a zakazující jiný názor. Homosexuálové tak zřejmě svými pochody v Lublinu, Bialymstoku, Plocku, Kaliszi a dalších městech přihrávají konzervativní a pravicové straně Právo a spravedlnost (PiS) již nyní velmi silnou volební pozici, což EU nemá až tak zapotřebí…

„Veřejné prosazování homosexuální agendy EU v katolickém Polsku tak přijde proponenty draho, neboť má přímé protiunijní společenské a volební důsledky… Poláci jsou velmi citliví na ohrožování svého křesťanského přesvědčení ztotožňovaného s národním cítěním, což vedlo i začátku rozvratu hegemonie Sovětského svazu ve Východním bloku, a není důvo proč by to s EU mělo dopadnout jinak…“ uzavírá.