Nejbrutálnější byrokratická buzerace obyvatel! Vláda schválila návrh zákona o Sčítání 2021

PRAHA | Na pondělním jednání vláda schválila návrh Zákona o sčítání lidu, domů a bytů 2021. Sčítání se uskuteční na jaře roku 2021. Český statistický úřad bude klást důraz na on-line vyplňování formulářů, výrazně se sníží počet otázek, informuje o největší totalitní byrokratické buzeraci, které z občanů dělá jen nevolnický dobytek Český statistický úřad.

Český statistický úřad – Centrum vrcholné státní byrokracie | reprofoto: youtube.com

Sčítání lidu, domů a bytů se konají na území České republiky v téměř pravidelných desetiletých intervalech od roku 1869, poslední se uskutečnilo v březnu 2011. To následující bude přesně 100 let od prvního československého sčítání lidu z roku 1921.

„Sčítání je bezpochyby největším a nejnáročnějším projektem Českého statistického úřadu. Samotná jeho příprava trvá několik let a podílí se na něm stovky lidí. Dnešní schválení návrhu zákona vládou je dalším důležitým krokem na cestě k jeho úspěšné realizaci,“ uvedl bezprostředně po schválení Marek Rojíček, předseda Českého statistického úřadu, který se určitě v buzeraci bude jako správný vyšinutý byrokrat vyžívat a ukájet se.

Mezi hlavní principy Sčítání 2021 patří maximální využití existujících administrativních zdrojů dat, efektivní využití moderních technologií a zajištění ochrany a bezpečnosti získaných dat. „Díky spolupráci s ministerstvy a dalšími úřady se nám podařilo snížit počet zjišťovaných údajů o polovinu. Občanům chceme také nabídnout co největší komfort a tedy možnost sečíst se on-line prostřednictvím počítače či mobilu. Celý proces tak bude moci proběhnout bez jakékoliv komunikace s úřadem,“ přibližuje příští sčítání Marek Rojíček.

Listinné formuláře budou následně využity pouze u těch osob, které možnost sečtení se přes internet nevyužijí. Ti budou násilně naháněni a pod výhrůžkami pokut vyplňovat osobní údaje. Jako Gestapo si byrokratický úřad posvítí ne nehodné, kteří se budou na byrokratický hovada vysrat! Fuck ČSÚ!

Reklama: