Negr v Německu pokousal ve tváří pětileté děvčátko

BERLÍN | Přivandrovalý negr z Eritrei zvedl na stanici v Berlíně cizí německé dítě a brutálně ho pokousal do obličeje. Dovolila mu to naivní matka dítěte, která si původně myslela že zvedání dětí o výšky je jakousi „kulturní tradicí“ v Africe. Pachatel je nyní oficiálně obžalován pro násilný zločin, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk. Bude negr tradičně prohlášen za „duševně chorého“, aby se vyhl trestu?

negerský kanibal

Migrující negr, který se v současnosti zodpovídá u soudu za svůj ohavný násilný čin, byl dva měsíce umístěn na psychiatrii. Již nyní se předpokládá, že kvůli nemoci by neměl být odsouzen jako vinen. Jsou všichni migrující negři „duševně choří“ a nebo postě jsou duševně choří od narození všichni, co migrují?

Negerský pachatel je známý jako násilník a má už v Německu trestnou historii. V minulosti na ulici obtěžoval šestadvacetiletou obchodní manažerku. Házel kameny mezi její nohy a později po ní hodil těžký betonový blok.

Manažerce se naštěstí podařilo uprchnout a negr byl zatčen. Nicméně, jak se často v Berlíně stává, soudnictví ho okamžitě propustilo. Po novém útoku prokuratura vyžaduje trvalé umístění migranta v psychiatrii. Nebylo by ho lepší zastřelit v temné uličce „na útěku“? V Německu se v poslední době přímo roztrhl pytel s migrujícími negry z Eritree.