BBC: Děti, je více jak 100 pohlaví a kdo nesouhlasí půjde do vězení!

LONDÝN | Edukativní část mediálního gigantu BBC, BBC Teach, učí školáky, že existuje více než 100 sexuálních identit, které je třeba přijmout a respektovat, jinak budou potrestání vězením. O brutálním vymývání dětských mozků a brutálním vyhrožování britské BBC informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Série videí s názvem “ The Big Talk“, obsahuje diskusi mezi dětmi a učitelem nebo transsexuálním aktivistou. Dětem jsou kladeny otázky ohledně sexu, vztahů a rodů. „Víme že máme muže a ženu,“ začíná diskusi učitelka v jednom z videí.

„Ale existuje i dalších více než 100, ne-li více, rodových identit. Takže víme, že někteří lidé se cítí jako obě pohlaví, jiní zase sebe nazývají jako ‚rodově podivní‘, kteří o sobě řeknou, že ‚já nechci být nic konkrétní, prostě budu jen já‘,“ bláboly vymývá dětem v televizi deviantní osoba hodna uzavření do klece psychiatrické léčebny.

Na „vzdělávací“ hodině se objeví i transsexuální aktivistka, která se narodila jako biologická žena, ale identifikuje jako muž. Dětem vypráví o svých pohlavních orgánech a vysvětluje, že jedinou cestou, jakou být „šťastným“, je „přijmout to, kým ve skutečnosti je“ (paradoxně transgender nepřijímá, zatímco ve skutečnosti je).

Na „vyučování“ také rozebírají rodiny homosexuálních rodičů, kteří mají dítě, přičemž vynechávají biologickou informaci, že dvě stejné pohlaví nemohou mít děti přirozeným způsobem.

Nakonec lesbická učitelka podotkne: „Lidé, kteří neukáží dostatek respektu vůči těmto jiným lidem, nebo budou k nim nenávistní, mohou jít do vězení.“ Vyhrožuje otevřeně dětem, že když nebudou tolerovat výskyt deviantů ve společnost, tak budou uvěznění, když spíše devianti patří do léčeben, jelikož je to duševní nemoc. Lidé se rodí jen jako muž nebo žena a věda již prokázala, že i homosexualita je deviace, která vzniká špatnou výchovou a není genetická, jak se nám snaží propaganda namluvit.

„Kultura smrti dosahuje své limity, kdy se naplno zaměřila na ty nejnevinnějších. Děti učí o jiných pohlaví jako hotovou věc, bez vědeckých důkazů, opomíjející biologii nebo genetiku. Homosexuální učitelé a transsexuální aktivisté dětem ukazují svůj životní styl, poukazují, že je ‚normální‘. Děti ve zmíněném videu vypadají zmateně a s největší pravděpodobností i nekomfortně,“ píše redaktor Branislav Zaujec, připomínáme, že v Ruské federaci by tvůrci pořadu byli popoháněni zákonem, jelikož tam je propagace homosexuality před mladistvými trestná, v soukromí si však mohou lidé dělat cokoliv.