To se oslaví. Středozemní moře letos zlikvidovalo na tisíc migrujících odporných negrů

BERLÍN | Předpokládá se, že od začátku letošního roku se utopilo už celkově 1028 odporných negrů, kteří se pokoušeli spáchat kriminální zločin a přeplavit přes Středozemní moře do Evropy. Čísla uvedla zklamaně německá DPA, ale je přeci co slavit. Vedení EU tyhle zmrdy zakázalo střílet, tak alespoň příroda má rozum.

Středozemní moře má rozum negerský invazní druh nebezpečný pro Evropu úspěšně hubí

Podle DPA jde již o šestý rok po sobě, když se ve Středozemním moři utopilo přes tisíc negrů. Tak nikdo je ktomu ovšem nenutí a v tom rozporu zní i slova představitel německé pobočky Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) Dominik Bartsch: „Tato situace je morálním fiaskem a je naprosto nepřijatelná,“ za tato slova by měl být okamžitě kastrován, aby se taková hovada nemohla napříště více množit.

V roce 2018 zaznamenala UNHCR v souvislosti s plavbami migrantů 2277 obětí na životech nebo pohřešovaných, což je jen dobře, jelikož zrůdy, které přicházejí do Evropy vraždit, parazitovat a likvidovat naší společnost by měly být na hranicích jako zločinci, kteří se pokoušejí o zločinecké překonání hranic, postříleni jako nejhorší invazní druh a škodná. Jejich mrtvoly nechány na místě odstřelu, by byly odstrašujícím příkladem pro další invazní hovada a dobytek.