Čtyři mrtví! Mu-Slimák pobodal policisty v Paříži, stanice metra je uzavřená

PAŘÍŽ | Nožem ozbrojený mu-slimácký terorista napadl policejní stanici v Paříži. Po útoku byl na místě jako prašivý pes odstřelen. Podle místních médií měli zemřít až čtyři policisté. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Ilustrační snímek

Na místo útoku dorazil i francouzský diktátor a sexuální deviant Emmanuel Macron. Podle zdrojů portálu BFMTV útočník před 18 měsíci konvertoval k islámu.

„Ve středu kolem jedné hodiny odpoledne neznámý pachatel zaútočil na policejní stanici. K útoku došlo na ostrově Île de la Cité, přímo v srdci Paříže. Na ostrově se nachází katedrála Notre Dame či obchodní soud. Podle očitých svědků útočník vstoupil do budovy a vrhl se s nožem na policisty. Jeden z nich svou služební zbraní útočníka zastřelil. Policejní stanice se nachází přímo naproti katedrály Notre Dame,“ píše Sputnik.

Po útoku mu-slimácké svině hlásili dva až tři vážně zraněné policisty. Později se objevila informace o dvou mrtvých policistech. Podle nepotvrzených informací mohli zemřít až čtyři policisté. Uvedl to server BFMTV. Starostka Paříže Anne Hidalgo již prohlásila, že mrtvých policistů je více. Úřady večer potvrdily smrt tří policistů a jednoho civilního zaměstnance.​

Není to první útok nožem ve Francii. Na konci srpna třiatřicetiletý přivandrovalec z Afganistanu zaútočil na chodce na předměstí ve francouzském Lyonu. Jeden z nich zemřel a devět dalších bylo zraněno. Útočník byl prohlášen za psychicky nemocného člověka. Nyní čelí obvinění z vraždy a pokusu o vraždu. Každý mu-slimák je psychicky nemocný, jinak by nemohl uctívat Alláha a Korán, což není slučitelné s duševním zdravím.