Slovenský Deník N o Karlu Gottovi: Zombie nebo idiot… Ľuboš Blaha v reakci: Urazili ho! Stydím se za ně!

BRATISLAVA | Deník N ve středečním článku nazval Karla Gotta idiotem a zombie. Po kritice změnil nadpis článku, píše na svém facebooku Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec, informuje server PrvníZprávy.sk.

Slovenský Deník N o Karlu Gottovi: Zombie nebo idiot… Ľuboš Blaha v reakci: Urazili ho! Stydím se za ně!

Stránka Zemři se jeho smrti vysmívá memem, ať Gott zazpívá Lady Funeral. Čaputová je ticho, nereaguje, upozorňuje Blaha. Čeští sluníčkáři řeší, že podepsal antichartu a prý byl „sovětskou estrádou“. Toto jsou reakce na úmrtí člověka. Legendy.

„Já jen, že liberálové už neumí ani projevit úctu k zesnulému. Stydím se za ně. Je mi z nich špatně. Je jedno, zda slovenská nebo česká, liberální kavárna je to obyčejný lidský odpad,“ pokračuje Ĺuboš Blaha.

Toto si Karel Gott nezaslouží. Toto si nezaslouží žádný člověk. Hřeje jen jedna věc: zatímco všichni tito zakomplexovaní a bezcitní lůzři přežijí bezvýznamné a hloupé životy a ani pes po nich neštěkne, Karla Gotta si Česko i Slovensko bude pamatovat navždy a zůstane navždy v našich srdcích. A prý láska a pravda. A slušnost … Že se nestydí, štěnice, končí Ĺuboš Blaha.

Reklama: