Horší než teroristi, ti tvz. ochránci klimatu

Nebylo by lépe, aby se na to Metropolitní Policie vykašlala a přestala chránit tyto protestující? Lidé by jim již „domluvili“. Zvládnout tyto plánované protesty totiž klade na Britskou Policii větší nákroky než boj s terorizmem!

Václav Řehák im Bad Tölz | foto: Radek Velička (Centrální informační agentura, z. s.)

Příští týden plánuje Metropolitní Policie v Londýně velkou operaci kdy budou protestovat ochránci klimatu, protože:

  • a) ví co tito protestující umí,
  • b) nasraní lidé by jim dali co proto, kdyby je Policie nechránila.

  Účastníci protestů plánují ochromit na 14 dnů Londýn.Zástupce Metropolitní Policie uvedl, že policejní akce odvádí důstojníky od dalších životně důležitých úkolů v hlavním městě, včetně boje proti zločinům spáchaných noži (to jsou ony vražedná napadení) a domácímu násilí.

  Očekává se, že příští týden protestující zahájí velkou globální kampaň, kdy se tisíce demonstrantů pokusí zastavit chod hlavního města.

  Londýn budou ohrožovat zablokováním silnic, mostů a dopravní spojení, když se budou snažit zdůraznit svůj názor, že svět čelí klimatické nouzi.

  Mnoho lokalit, které plánují obsadit »ochránci klimatu«, se nachází ve Westminsteru a protesty přicházejí v době, kdy Metropolitní Policie musí dohlížet Britský parlament a připravit se na možné nepokoje před termínem 31. října – Brexit.

  Mluvčí Metropolitní Policie varoval každého, kdo by uvažoval o účasti na protestech, že pokud se bude chovat nelegálně a porušovat zákon, bude čelit plné síle zákona.

  Reklama: