DJ Trump označil CNN za ostudu Spojených států

WASHINGTON | Vůdce Spojených států (SS) hovící si v Bílém domě ve Washingtonu Donald John Trump označil činnost americké televizní stanice CNN za ostudu země a navrhl zřízení nového masmédia, které by vysílalo správné informace o SS pro celý svět. Bylo to oznámeno v noci na 4. října na oficiálním webu Bílého domu.

DJ Trump označil hovnomet CNN za ostudu země

Podle slov amerického předáka je vysílání CNN za hranicemi SS mnohem širší než v samotných Spojených státech. V souvislosti s tím se ho hlavy jiných států ptají, proč tato televizní stanice nemá svou zemi ráda a šíří o ní negativní zprávy, píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„To je prostě hanba. Musíme skutečně vzít několik opravdu nadaných lidí a vysílat do zahraničí skutečné zprávy, nikoliv falešné,“ prohlásil DJ Trump. O den dříve list The New York Times oznámil, že vedení CNN odmítlo vysílat šot na objednávku Trumpova předvolebního štábu.

Vůdce DJ Trump vzkázal zločincům z „Demokratické“ strany: Vysuším bažinu!

Ve třicetisekundovém šotu se tvrdí, že bývalý viceprezident SS Joseph Biden v roce 2016 požádal ukrajinské úřady, aby propustily generálního prokurátora Ukrajiny Viktora Šokina, který vyšetřoval činnost holdingu Burisma, v jehož představenstvu byl Bidenův syn Hunter.

V šotu je také řeč o Bidenových přisluhovačích v masových médiích, kteří ho poslouchají. V tomto okamžiku jsou na obrazovce tři novináři CNN a pracovnice televizní stanice MSNBC.

Reklama: