Fanatická klimatická aktivistka: Musíme začít jíst děti!

NEW YORK | Blázni, psychopati a čarodějnice mají mediální prostor o jakém se jim ani snad nesnilo. Aktivistka v New Yorku během setkání s vysokou americkou političkou prohlásila, že lidé musejí začít jíst své děti, aby bylo možné zabránit údajně přicházející klimatické katastrofě.

klimafanatická čarodějnice vyzvala k pojídaní dětí

„Kvůli klimatické krizi tady už dlouho nebudeme. Zbývá nám již jen několik měsíců. (…) Švédský profesor říká, že bychom mohli jíst mrtvé. To ale není dost rychlé. Myslím, že slogan další kampaně musí být toto: Musíme začít jíst děti! Nemáme dostatek času. Máme příliš mnoho CO2,“ prohlásila ekologická aktivistka na setkání s členkou Sněmovny reprezentantů SS Alexandrou Ocasio-Cortez v New Yorku, cituje šílenou čarodějnici světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Vy jste tak skvělá, jsem tak ráda, že podporuje novou zelenou politiku. To ale není dost. I kdybychom vybombardovali Rusko, pořád máme příliš mnoho lidí, příliš mnoho znečištění. Takže se musíme zbavit dětí. To je velký problém. Nestačí jen přestat mít děti. Musíme jíst děti. To je velmi důležitá věc,“ blábolila duševně chorá osoba, která místo do společnosti patří zavřít do klece v blázinci.

Videozáznam setkání s Cortezovou byl umístěn na sociální síť YouTubu 3. října kanálem Bloomberg TicToc, nese název: „Musíme začít jíst děti! Klimatická aktivistka konfrontovala AOC v New York Town Hall.“

„Musíme začít jíst děti! Klimatická aktivistka konfrontovala členku Sněmovny reprezentantů Alexandru Ocasio-Cortezovou během setkání v LeFrak City Queens Library v Queens v New Yorku. Tvrdila, že už nám zbývá jen pár měsíců: „Musíme začít jíst děti! Nemáme dostatek času!“ stojí v popisku k videu.