V Hustopečích na Břeclavsku ulovili pět migrujících negrů (4 samci a jedna samice)

BRNO | Cizinecká policie ve čtvrtek večer zadržela pět nelegálně migrujících zločineckých negrů z Východní Afriky. Pašeráci je nepřivezli do Německa, ale vysadili v Hustopečích na Břeclavsku. Pokus negrů zavolat si do Prahy taxík skončil zatčením. Dnes o tom informoval portál TN Nova, na který se odkazuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Invaze negrů do Evropy je třeba zastavit za jakoukoliv cenu

Policejní huhlal Pavel Šváb ze sebe vyhuhlal, jak se migrující negerská svoloč dostala do EU, a jak je převaděči cestou přes Česko podvedli: „Přeplavili se lodí do Itálie a pak je měli převaděči za 600 euro (na osobu) dopravit do Německa. Po delší přestávce v Rakousku je pak převaděči donutili vystoupit z dodávky v Hustopečích. Řidič jim prý sdělil, že jsou v Německu,“ popsal huhlal putování vetřelců Pavel Šváb. Kdyby byli na Středozemním moři zastřeleni, nemuseli bychom je lovit na jihu Moravy.

Vetřelci však nebyli v rozpacích, i když si uvědomili, že se nedostali na místo určení, objednali si taxík do Prahy, což dokazuje, že jak drzá černá hovada to jsou. „O podezřelých zákaznících nás informovala dispečerka taxislužby s tím, že vůz směřuje po dálnici na Prahu,“ dodal Šváb v uniformě policejních zločinců. Protože vandráky na místě nezlikvidovali.

Policie vůz taxislužby obratem zastavila a opravdu narazila na negry (4 samci a jedna samice) původem z Eritrei. Migrujícím zločincům bylo mezi 20 a 30 lety. „Momentálně probíhá správní řízení o jejich správním vyhoštění a jsou umístěni do záchytného zařízení pro cizince. Pravděpodobně budou vráceni do země původu,“ popsal policejní Šváb.

Reklama: