DJ Trump vyzval k podání ústavní žaloby proti Nancy Pelosi

WASHINGTON | Americký vůdce Donald John Trump obvinil předsedkyni Sněmovny reprezentantů Spojených států amerických, ve které mají „Demokraté“ většinu, Nancy Patricii Pelosi z vlastizrady a vyzval k podání ústavní žaloby. Dne 7. října to napsal na svém účtu na Twitteru.

DJT se směje čarodějnici Pelosi

Americký vůdce napsal, že Pelosi věděla o všech lžích předsedy speciálního výboru sněmovny pro rozvědku Adama Shiffa. Ten byl dříve podroben tvrdé kritice ze strany vůdce SS. DJ Trump dokonce navrhl jeho zatčení. Proto je podle Trumpa Mrs. Pelosi vinna z těchto zločinů spolu se Shiffem, včetně vlastizrady.

„Myslím, že to znamená, že je zajedno se všemi zlostnými účastníky spiknutí, a proti všem má být neodkladně podána ústavní žaloba!“ zdůraznil vůdce SS Trump.

Dne 25. září byla zveřejněna zpráva, že Pelosi oznámila zahájení procedury, jejímž cílem je zjištění existence důvodů pro podání ústavní žaloby proti vůdci SS v souvislosti s uměle vytvořeným skandálem, který v SS vypukl kvůli telefonnímu rozhovoru Trumpa se ukrajinským vůdcem Zelenským ze dne 25. července.

„Demokraté“ mají za to, že Trump tlačil na svého ukrajinského protějška ve vlastních politických zájmech, a vyzvali k obnovení vyšetřování proti synovi bývalého viceprezidenta SS Josepha Bidena z korupce, kterou na Ukrajině měl páchat. Tento telefonát byl důvodem pro zahájení demokraty z Kongresu SS procedury podání ústavní žaloby proti Trumpovi.

Předsedkyně Sněmovny reprezentantů nazvala stenogram rozhovoru důvodem pro proceduru impeachmentu Trumpa. Na začátku měsíce jsme informovali o tom, že Trump spatřuje v proceduře impeachmentu pokus o ohrožení amerických hodnot, píše Sputnik.