Kolik Pákistánců ještě uřízne ženám hlavu, abychom seznali skutečné nebezpečí, které tato islámská vlna pro Evropu znamená?

LISABON | I v jedné až skanzenově nejsocialističtější zemi EU – Portugalsku, se o víkendových parlamentních volbách dostali na politickou scénu, coby politická sedmička v zemi, racionální praví konzervativci, a sice strana Chega! (Dost!) v čele s André Venturou, který kdysi začal studovat na kněze, avšak pak se stal právníkem. Informuje euRABIA.cz.

Válka s vetřelci

Ventura uvádí na pravou míru přístup strany k imigrační politice EU, když prohlašuje, že sice nechce mít Evropu jako nepřístupnou pevnost a nechce ji zavírat těm, kdo skutečně prchají před válkami, násilím či náboženským pronásledováním, ale na druhou stranu musí být zajištěna bezpečnost zdraví a životů občanů, a tudíž efektivní kontrola hranic. Není možné, aby imigrant žádal o azyl až ve 14 zemích, vždy pod jinou identitou.

“Kolik Pákistánců ještě uřízne ženám hlavu, abychom seznali skutečné nebezpečí, které tato islámská vlna pro Evropu znamená?.”, ptá se André (Ventura) na twitteru. “Nejsme žádní rasisté ani xenofobi, jen požadujeme více svrchovanosti pro členské země a kontrolu hranic EU.” O Romech (portugalsky “ciganos”) Ventura konstatuje: “Měli jsme až přílišnou toleranci k některým skupinám a etnickým menšinám. V naší zemi jsou menšiny, které si myslí, že stojí nad zákonem, zatímco druzí musí pracovat, aby na konci měsíce zaplatili všechny své účty. není xenofobií a rasizmem, když se to řeší!

A pokud jde o úmyslné závažné trestné činy Chega požaduje, aby odsouzení pracovali a na svou vazbu museli přispívat. U brutálních sexuálních zločinů prosazuje chemickou kastraci, aby se předešlo recidivě a dalším útokům, konstatuje nový portugalský zákonodárce Ventura.