Terorista a prašivý pes Recep Tayyip Erdoğan musí být odsouzen a popraven! Turci v Sýrii páchají genocidu Kurdů a přidali se k nim i islámští teroristé

ANKARA – DAMAŠEK | Turecko zahájilo ofenzívu na severovýchodní území Sýrie pod názvem „Pramen míru“ (jak zvrácený název pro genocidu Kurdů) ve středu 9. října kolem půl desáté středoevropského času. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Prasečí rypák jako vůdce mu-slimáků, musí být popraven odstřelením kulkou smočenou v prasečí krvi

Operace byla zahájena leteckým útokem na několik míst v severní Sýrii nedaleko turecké hranice. Záběry z pohraničního města Ceylanpinar v Turecku ukazují syrské pohraniční město Ras al-Ayn a jeho okolí. Jedná se o akt útočné války, která je válečným zločinem a za tento by měl být Recep Tayyip Erdoğan odsouzen k smrti a popraven.

Na záběrech lze pozorovat, jak letecké útoky zasáhly tuto oblast. Kouř stoupá z několika budov a šíří se do zelených oblastí v blízkosti města. Na tureckém ministerstvu obrany uvedli, že akce jsou prováděny společně s opoziční Svobodnou syrskou armádou, co je islamistická teroristická organizace, která spolupracovala s Islámským státem. Turci se spolčili s teroristy. Psí smrt pro prašivého psa Erdoğana!!!

Podle údajů syrského státního televizního kanálu Ikhbariya turecká armáda zaútočila na města Ad Darbasiyah,Al-Malikiyah a Kámišlí v provincii Hasaka a města Tell Abiad a Ain Issa v provincii Rakka.