Prasečí rypák Erdoğan by měl být okamžitě zastřelen? Vyhrožoval EU útokem biologickými zbraněmi – migrující svoločí

ANKARA | Teroristické prase a odporný prašivý pes hodný vepřového lejna Recep Tayyip Erdoğan vyhrožoval Evropské unii útokem biologickými zbraněmi. „Otevřu brány syrským uprchlíkům, pokud mě obviníte z okupace,“ což v překladu znamená, že na nás vypustí hrdlořezy. Ihned by měla být nasazena námořní pěchota, letectvo, těžké dělostřelectvo a Ankara a Istanbul vybombardovat do doby kamenné a tureckého vůdce zastřelit jako podsvinče kulkou smočenou ve vepřové krvi rovnou do hlavy.

Turecká bestie určená k zastřelení

Turecká svině a lidský odpad Recep Tayyip Erdoğan ve čtvrtek vyhrožoval Evropské unii za to, že se postavila proti turecké vojenské operaci na severovýchodě Sýrie. Podle něj může Evropu zaplavit několika miliony syrských vetřelců. Už to chce nasadit vše co může střílet, aby se hovada mohla střílet… a raději zůstala v Turecku.

Ve středu většina evropských zemích ostře odsoudila tureckou operaci proti kurdským milicím na severu Sýrie. Evropané upozorňují, že Kurdové pomohli v boji proti teroristům z Islámského státu (IS) a turecký vojenský zásah může vyprovokovat novou uprchlickou krizi.

Ve čtvrtek turecký prezident ve svém projevu k vládnoucí Straně spravedlnosti a rozvoje (AKP) pohrozil Evropě novými uprchlíky, pokud bude nadále odsuzovat tureckou operaci. To je vyhrožování biologickými zbraněmi, jelikož migrace je biologická zbraň hromadného ničení. „Otevřeme své brány a pošleme vám 3,6 milionu uprchlíků,“ prohlásil Erdoğan, kdy za tato slova by měl být okamžitě zastřelen, prasečí rypák.

Reklama: