Proč je nepostříleli? Pomohli by klimatu a ekologii… Mexická policie zastavila karavanu dvou tisíc migrujících lidských sviní

HUEHUETÁN | Mexická vojenská policie v sobotu zastavila karavanu přibližně dvou tisíc kusů migrujících lidských sviné z Afriky, Karibiku a střední Ameriky a vrátila je zpět do mexického města Tapachula v blízkosti Guatemaly, odkud se jen několik hodin předtím vydali na vandr do Spojených států, aby tak podnikli zločineckou invazi. Informace proč nebyli jako škodná na místě rozstříleni na malé kousky nebyla zveřejněna.

Karavana migrujících zločinců hodných k odstřelu začala svou cestu v sobotu ještě před svítáním ve městě Tapachula ležícím v jihomexickém státě Chiapas, a to navzdory zásahům vůči kriminálním migrantům, ke kterým dochází na obou stranách hranice mezi Spojenými státy a Mexikem.

Vůdce Spojených států DJ Trump údajně navrhoval migrující zločince střílet do nohou, aby je zpomalili. Zatím nebyl vyslyšen. Ale proč by je nemohli střílet rovnou do hlavy? To by je nejen zpomalili, ale i zastavili a beztak je lidí na světě jako sraček, ještě by pomohli klimatu a ekologii. Méně by prděli a ještě by zemi prohnojili svými těly.

Skupina migrujících zločinců prošla přibližně 30 kilometrů, když je ve městě Huehuetán odchytili členové mexické policie a autobusy je poslali zpět. Přibližně 150 kusů migrujících lidských sviní se rozhodlo vrátit pěšky.

Migrující negři v Mexiku

Podle agentury Reuters zhruba pět stovek příslušníků mexické vojenské policie v přilbách a neprůstřelných vestách zablokovalo dálnici na obou stranách a někteří z nich pronásledovali migrující invazní druh, který se rozutekl do polí, ale zase nepadl ani jeden výstřel.

Dokud se to nebude střílet, tak se proud invazní svolče nezastaví. Postřílet je je třeba a nechat na místě rozkládat jejich těla, pro odstrašení dalších.

Reklama: