Chce Miloš Zeman chce zlikvidovat Českou televizi? Mohl by…

PRAHA | Prezident Miloš Zeman byl obviněn, že chystá likvidaci České televize. Myslí si to člen Rady ČT. Je to hysterie jako vyšitá, která, jak se ukázalo, nemá nic společného s realitou. Blbci a havloidi serou atomové hřiby.

Česká televize – organizace informačního terorismu, lží, dezinformací, propagandy a fake news

Braňte Českou televizi. Šup, šup. Chce jí zlikvidovat! Kdo? Přeci prezident Miloš Zeman. Tak přesně s takovým popisem událostí vystoupil člen Rady ČT. Hysterie jak řemen, chce se k tomu říct. Ale podíváme se situaci na zoubek. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

O co jde? Člen Rady ČT, orgánu kontrolující činnost veřejnoprávní televize, Vratislav Dostál vyjádřil názor, že se chystá komplot proti České televizi. „Zeman má totiž ještě jeden nesplněný úkol: zlikvidovat Českou televizi, respektive zbavit se jejího současného vedení. Ochočit si ji,“ píše v komentáři politický analytik a televizní rada v jedné osobě.

Prezidentu Zemanovi prý pomůže hnutí ANO premiéra Babiše, které se ve sněmovně při hlasování spolčí s KSČM. Takže je tu vše pohromadě: zlý prezident, měkký premiér a komunisti. A Česká televize. Zní vám to, drazí čtenáři, jako klišé? Ono jím samozřejmě je.

Zastánci spiknutí proti neposkvrněné České televizi museli ostrouhat. Nikdo, to se rozumí, nechce zničit Českou televizi. Důkazem tomu je čerstvá dohoda vládní koalice, hnutí ANO Andreje Babiše a ČSSD Jana Hamáčka, k níž se bez jakýchkoli pochyb připojí obránci České televize – TOP 09 a KDU-ČSL. Koalice podpoří výroční zprávy veřejnoprávních institucí, televizní rada nebude odvolána a vše bude jako dřív.

Reklama: