Erdoğana střelit do hlavy! Turecký dobytek vraždí civilisty v Sýrii na běžícím páse a používá chemické zbraně

DAMAŠEK | Nejméně pět civilisté přišli v pátek o život a 14 dalších utrpělo zranění při náletech tureckých sil ve vesnici ležící nedaleko pohraničního severosýrskeho města Ras al-Ajn. Dalších 14 lidí bylo povražděno náletem tureckých leteckých sil. Turecké svině vraždí civilisty v Sýrii na běžícím pásu. Válečný zločinec Recep Tayyip Erdoğan by za to měl být střelen do hlavy kulkou smočenou v prasečí krvi!

Satan Erdoğan – Şeytan Erdoğan (repro: twitter – @Tacasso_Arts)

„Při tureckých náletech na vesnici Báb al-Chajrite, východně od města Ras al-Ajn, bylo zabito pět civilistů,“ informují místní zdroje.

Nejméně dalších čtrnáct civilistů bylo povražděno tureckými sviněmi při minometné palbě u vesnice ležící nedaleko severosýrskeho pohraničního města Ras al-Ajn.

Turecký dobytek je dále podezřelý z užití chemických zbraní, z použití munice s bílým fosforem. Syrští Kurdové podezírají turecké jednotky, že během invaze v severní Sýrii použili i munici s bílým fosforem – chemickou látkou, která může zmrzačit a zabíjet, když přijde do kontaktu s lidským tělem.

Fotografie – poskytnuté redakci časopisu Foreign Policy kurdským zdrojem a potvrzeno nejmenovaným představitelem americké administrativy – zachycují děti v pohraničním městě Ras al-Ajn, které mají na hrudi, obličeji i končetinách chemické popáleniny korespondující s následky použití bílého fosforu.