Celé přesídlování je pouze pokrytecké sociální inženýrství

OLOMOUC | První místopředsedkyně hnutí Trikolóra a poslankyně Poslanecké sněmovny Zuzana Majerová Zahradníková se na svém účtu na Facebooku vyslovila k přemisťování uprchlíků. A konkrétně se pustila do Německa, které obvinila z pokrytectví. To totiž prý nepřijme ani půlku přivandrovalých vrahů, jak dříve slibovalo.

Zuzana Majerová-Zahradníková a Václav Klaus mladší | foto: FB VKML

V příspěvku se Majerová Zahradníková vyjádřila i k tomu, co podle ní takové přemisťování uprchlíků ve skutečnosti znamená: „Tolik moralizování, tolik vzletných slov, a nakonec i Německo nepřijme ani polovinu uprchlíků, které přislíbilo…“ Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Není divu. Celé přesídlování je jen a pouze pokrytecké sociální inženýrství. Přestaňme už živé lidské bytosti posunovat jako figurky na šachovnici. Přestaňme si hrát na to, že kdo přijme více lidí z Afriky či Asie, je lepší Evropan. Je tomu přesně naopak. Tohle novodobé stěhování národů poškozuje ve stejné míře země třetího světa i náš kontinent,“ píše Majerová Zahradníková.

Pod příspěvkem pak poslankyně PS PČR za Olomoucký kraj sdílela článek, který pojednává o tom, že státy Evropské unie nesplnily svůj slib na přerozdělení 50 000 „uprchlíků“.

V rámci přesídlovacího dvouletého programu, který má skončit letos na konci října, totiž bylo přemístěno pouze 37 520 osob. A právě Německo, které dříve slibovalo přijmout 10 200 lidí, ve skutečnosti přijalo jen 4 800 „uprchlíků,“ kdy za uprchlíka se dnes v EU označuje kdejaké hovado a dobytek, které vandruje, aby nás zabilo.