Budou vetřelce na maďarských hranicích střílet do hlavy nebo je jako na bulharských lovit?

BUDAPEŠŤ | Přes maďarskou hranici neprojde ani migrantská myš. Maďarský premiér Viktor Mihály Orbán slíbil, že na hranice nasadí ozbrojené složky, pokud na ní migrující vetřelci zaútočí. Vydá se tak po stopách bulharských, kde již více jak 5 let působí lovci lidí a do Bulharska žádná migrační trasa nevede a to má Bulharsko s Tureckem suchozemskou hranici. Vetřelci se o svůj život bojí, proto pokud by byli na hranici s Maďarskem stříleni, měli by jejich zdechliny zůstat na místě jako varování.

Viktor Mihály Orbán poslal americkým okupantům Evropy jasný vzkaz | repro: twitter (@sputnik_cz)

Maďarský premiér je odhodlán chránit hranice své země před nelegálními přistěhovalci. Použije na to své jednotky, aby tak zabránil opětovnému narušování hranic, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, který chybně migrující lidskou svoloč nazývá „uprchlíky“ ač to jsou jen válečníci na likvidaci bílé rasy v Evropě. Proto je to válka a invazní jednotky ve válce se střílejí a likvidují – migrace je biologická zbraň hromadného ničení.

„Maďarsko použije sílu, pokud Turecko splní svou hrozbu, že otevře brány pro 3,6 milionu dalších uprchlíků a tím jim tak otevře cestu do Evropy,“ vysvětlil premiér ve středu v maďarské televizní stanici Hungary’s HirTV, který také používá politicky korektní označení pro islámskou invazi.

Migranti se musí postřílet? Podívejte se jaké lidské svinstvo vandruje do Evropy; humus a hnus!

„Pokud se Turecko rozhodne před druhou možnost, dorazí tito lidé v obrovských masách na jižní hranici Maďarska“, řekl Orban. „Pokud Turecko navíc odmává další stovky tisíc, musíme použít sílu na ochranu maďarských hranic a srbsko-maďarských hranic a já nepřeji nikomu, abychom se k tomu museli uchýlit“, varoval Orbán podle Fox News.

Válka s vetřelci