M.Rd. Pomepo: DJ Trum je připravený na válku proti Turecku

WASHINGTON | Vůdce Spojených států (SS) a diplomatický deviant Donald John Trump je připraven k použití vojenských sil proti Turecku, pokud to bude nutné. O psychopatických myšlenkám vůdce SS informoval ministr zahraničí SS Mike Richard (zkráceně M.Rd.) Pompeo.

DJT – Kadí atomové hřiby

Jak dále uvádí slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, tak M.Rd. Pompeo v interview pro televizi CNBC v pondělí odpoledne řekl, že upřednostňujeme mírový proces před válkou. Čímž naznačil, že Spojené státy jsou ochotny proti spojenci v Severoatlantické alianci vést válku, což by byl o vypuknutí III. světové války.

V rozhovoru dále vzkázal: „Ale v případě, že bude potřebný pohyb nebo vojenský zásah měli byste vědět, že Trump je plně připraven provést tyto akce.“

Pozastavil se i nad tím, jaké konkrétní kroky ze strany Turecka by představovaly potřebu zásahu. M.Rd. Pompeo řekl, že Washington nejprve použije hospodářskou a diplomatickou sílu, až potom se teoreticky přikloní k ofenzívě. Dodal, že je na Trumpovi, aby rozhodl, zda Ankara překročila hranici. Washington je nutno vybombardovat do doby kamenné, jelikož se jej zmocnili deviantní kreatury.

M.Rd. Pompeo a obsah jeho lebky

Reklama: