Zastřelí se policejní ředitel? Policejnímu tupému dobytku utekl z domovní prohlídky zadržený. Zamkl tupé fízly v bytě

PRAHA – BRNO | Policejní orgány pohlavního styky s veřejností mají vysoké měřené IQ, až 160 jednotek, když se měří na 160 kusech orgánů. To dokládá zásah v brněnských tupých fízlů v Praze, kdy zadržený zamkl policejní tupce v uniformě v bytě a uprchl. Pat a Mat v roli policejních blbečků se nestačili divit.

Vůdce Gestapa ČR Švejdar | oficiální foto PČR

Brněnský policejní dobytek v rámci svého policejního omezení a lokality ve spolupráci s kretény místního SKPV, což je stejně tupý dobytek, ale v civilu pátrají po muži, který v úterý večer během domovní prohlídky ujel policistům a zamkl je v bytě. Větší tupé hovada, aby pohledali v jiných galaxiích vesmíru.

Fízlové z Brněnského gestapa SKPV podle iDNES.cz prováděli domovní prohlídku v bytě na pražském sídlišti Barrandov, který pravděpodobně patřil podezřelému muži. Ten policistů v bytě zamkl a ujel. Tupý policejní dobytek ani nevěděl komu asi byt patří.

Retardovaní jedinci v uniformě policejních blbečků PČR museli vylomit dveře, aby se dostali ven, uvedl server Novinky.cz. Oba muži při tom utrpěli zranění a byli převezeni do nemocnice. Asi proráželi dveře, které se otvírají do vnitřku bytu, tak že se je snažili proti futrům vykopnout. To ale je možné jen z venčí bytu. Naopak je to nemožné, ale to se nenaučili, jelikož jejich IQ bylo patrně na hranici šumícího lesa.

Po uprchlém muži pátrá policie, která však neuvedla důvod domovní prohlídky a ani to, z čeho je podezřelý. Vzhledem tomu, že jako Radovan Krejčíř uprchl z domovní prohlídky, tak si musí připadat jako člověk obklopený lidoopy v uniformách policejních deviantů.

Postupem zraněného policejního šmejdu, který si neuměl povolat pomoc a raději se zmrzačil, se bude zabývat Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS), což jsou jen o 0,5% inteligentnější jedinci než ti v uniformách nebo bez nich v rámci Policie ČR. Seber policajtovi čepici a vyskočí mu na ulici z lebky hovno místo mozku.