Korespondenční hlasování ve volbách cesta k volebním podvodům

Když už nemohou vyměnit voliče, tak alespoň za každou cenu změnit volební systém na takový, který jim bude lépe vyhovovat a takzvaně i ušit na míru. Pompézně navrhovaná velká volební reforma na první pohled pouze otevírá možnosti dalším volebním manipulacím a švindlům.

Jan Kopal

V rozdělené a silně polarizované společnosti, kde většina se jen těžko hledá a vytváří, to může mít neblahý dopad na další politický vývoj a směřování naší země, což si někteří evidentně přejí a po čem také touží.

Zásadní otázka Cui bono? Dává tušit, že proimigrační, elitářsky probruselská a havloidní menšina tímto promyšleným a v zahraničí vyzkoušeným krokem zahájila svůj pochod na Řím. Zejména korespondenční hlasování, které vnáší do voleb nekontrolovatelný prvek vhodný pro uzurpování mocí pravdoláskařskou klikou, která se opírá o kosmopolitně založené odrodilce a naivní a manipulovatelné studentíky na zahraničních stážích a brigádách, kteří poletují po světě a se svou rodnou hroudou dávno přetrhali pevnější pouto a neznají taje domácí politiky. Rakouské prezidentské volby by měly být pro nás mementem a velkým varováním.

Pokud skutečně dojde ke schválení této volební reformy, bude to další krok k úplnému omezení státní svrchovanosti a suverenity. Pokud nechceme nadále směřovat do otroctví, musíme podobné pokusy o zisk politického mandátu a absolutní moci ve státě jiným způsobem důrazně odmítnout

Hrozí, že pokud tak neučiníme nyní, v budoucnu už k tomu nebudeme mít možnost. Opět nabývá na aktualitě a pravdivosti známý výrok amerického prezidenta a bytostného konzervativce Ronalda Reagana, že svoboda není nikdy dál od zániku než jednu generaci.