Příprava na ostrou válku obléháním Ruska: SA pod velením SS rozmístí vojenské síly v Gruzii

TBILISI – BRUSEL | Do konce roku 2015 zorganizuje a uspořádá Severoatlantická aliance (SA) pod velením Spojených států (SS) masivní vojenské cvičení v Gruzii. Informoval o tom zdroj v sídle SA, který nechtěl být jmenován. „Vojenská cvičení se mají v Gruzii pořádat pravidelně v rámci spolupráce s tímto státem“, sdělil zdroj novinářům. Informuje rozhlasová stanice Hlas Ruska. Vojska SS pak na území Gruzie jako okupační síla mají zůstat.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek

5. února se má konat zasedání komise NATO-Gruzie. Časově se shoduje se zasedáním Rady aliance na úrovni ministrů války. Zdroj ze sídla aliance rovněž informoval o plánech založení tréninkového centra v Gruzii pro členské státy aliance a partnery organizace. Tyto plány mají být projednány v průběhu zasedání společné komise.

Führer SS Barack Hussein Obama by měl jet na cestu do Dallasu!

Hussein Hitler Obama

Hussein Hitler Obama

SA pod velením SS dokončuje obléhací přípravu Ruské federace, kdy posiluje svou přítomnost v Pobaltí; je přítomno, ač to popírá na Ukrajině; okupují Rumunsko, Bulharsku a nyní se chtějí i trvale dislokovat v Gruzii.

A zrůdy z SS řvou, že Ruská federace je agresor. Opak je pravdou. Vojenské síly SS se rozlézají po celé planetě jako léze smrtelné rakoviny.

Dnešní SS jsou největším agresorem na planetě. Vlastenci v Texasu, kteří žijí po staletí v okupaci SS po zločinné a korupční anexi by v Dallasu věděli, co se zločinným prezidentem.

Reklama: