Ivana Gottová promluvila, kde Mistr spočine. Jde o místo, kde to měl rád

PRAHA | Manželka zesnulého Karla Gotta, Ivana Gottová, uvedla, kde bude pochován její manžel. Ukončila tak spekulace, které se začaly objevovat. Uvádí se však, že se jedná o místo, o kterém se v této souvislosti hojně diskutovalo. Daná informace se objevila na oficiálních stránkách Karla Gotta a zveřejnila ji právě vdova Ivana.

Pohřeb Karla Gotta | repro: Česká televize

„Drazí příznivci mého manžela, touto cestou vám všem ze srdce děkuji za veškerá vyjádření soustrasti, která jsme od vás v uplynulých týdnech v tak velkém počtu obdrželi a stále dostáváme. Vaše slova podpory jsou pro naši rodinu, v těchto nesmírně těžkých časech, velkým povzbuzením,“ poděkovala všem Ivana, cituje jí světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

V další části příspěvku pak oznámila, kde bude navždy odpočívat její manžel. „Také bych vám ráda oznámila, že na přání mého manžela bude místem jeho odpočinku hřbitov na pražských Malvazinkách. Přál si odpočívat tam, kde prožil velkou část svého života, kde to měl rád a kde se cítil doma. Věřím, že vy, kteří jste ho měli rádi, si cestu k němu vždy najdete. Až to bude aktuální, ráda vám sdělím konkrétní místo,“ dodala. Tato informace přišla po více než třech týdnech od úmrtí zlatého slavíka.

O místě, kde by měl být Gott pochován, se vedly dlouhé diskuze. Spekulovalo se například o vyšehradském Slavíně či hřbitově v Újezdu u Svatého Kříže na Plzeňsku, kde jsou pohřbeni zpěvákovi rodiče.

Reklama: