V Sýrii informovali o návratu amerických okupantů, kteří prchli před Turkem do Iráku

DAMAŠEK | Americká armáda se vrátila do severovýchodní Sýrie. Dnes 26. října o tom informovala syrská státní televizní stanice. „Dodatečné síly míří na ochranu nalezišť ropy před ozbrojenci teroristické organizace Islámský stát,“ šíří Spojené státy propagandu, jelikož nic nechrání a ropu tam kradou.

Ďábel D. J. Trump

„Konvoj amerických okupačních sil vstoupil z Iráku do syrské provincie Hasaka přes nelegální hraniční přechod al-Valid. Skládá se z několika desítek vojáků a vojenského vybavení. Kolonu kryjí americké vrtulníky,“ informovala syrská televize, kterou cituje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Od roku 2014 Spojené státy (SS) a jejich spojenci prováděli vojenské operacev Sýrii, kdy si tak počínali bez souhlasu syrských oficiálních orgánu, což je dle mezinárodní ho práva akt válečného zločinu útočné války. Spojené státy vedly v Sýrii teroristické operace a v kooperaci s teroristy z protiasadovských sil tam kradli syrskou ropu.

Vůdce Spojených států (SS) a válečný zločinec Donald John Trump uvedl, že část americké armády zůstane v Sýrii, aby „chránila“ ropná naleziště. Pentagon později potvrdil, že je připraven vyslat další síly k ropným ložiskům.Podle SS je ochrana okupace a okupace ochrana. Chrání sebe, protože v Sýrii ropu Spojené státy jako sprostý zloděj kradou.

Na východních březích Eufratu se nachází 90 % zásob syrské ropy. Dříve to byla pevnost a hlavní zdroj příjmů pro Islámský stát, v poslední době kontrolu těchto oblastí převzaly hlavně kurdské jednotky a Američané. Tento týden Trump nabídl Kurdům převzít oblast a také slíbil, že jim nějaká americká společnost pomůže s těžbou ropy. Teroristy a zloděje IS vystřídali teroristé a zloději SS.

Reklama: