Horší jak za bolševika. Socanský zlotřilec Hamáček chce povinné občanské průkazy i pro děti starší šesti let

PRAHA | Ministr vnitra a socanský zlotřile, jako milovník islámských vrahů Jan Hamáček oznámil, že občanské průkazy budou muset mít povinně už děti od svých šesti let. O brutální totalitní praktice, že už děti od šesti let budou mít povinnost občanského průkazu informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Inspiroval se Hamáček u kolegy Hitlera?

Podle socanské zrůdy Hamáčka to souvisí s tím, že bude docházet ke zrušení rodného čísla jako hlavního identifikačního údaje občanů. To by mělo převzít číslo, tkeré bude elektronicky čitelné a bude se nacházet na daném občanském průkazu. Informují o tom Novinky. Jedná se o další totalitní krok. Člověku stačí k identifikaci datum, místo narození a jména rodičů. Nyní to jsou občanské průkazy pro děti a pak nám budou tetovat čísla na zápěstí jako v koncentráku?

Podle slov lidské zrůdy Jana Hamáčka se změna musí udělat zákonem, který se připravuje. V něm by mělo být navrženo snížení věkové hranice, kdy si má občan vyřizovat občanský průkaz – tedy na 6 let. Ministr totalitního ministerstva to sdělil Právu. V zákonu je dokument, kde se navrhuje řešení minimalizace využívání rodného čísla při ověřování totožnosti fyzických osob, což je také komunistický přežitek, tak jej zrušíme zavedením ještě větší totality.