Americký terorismus: Spojené státy budou reagovat silou na pokusy osvobodit jimi okupované ropné pole v Sýrii

WASHINGTON | Spojené státy (SS) se již otevřeně přiznaly k vlečným zločinům a páchaní teroristických operací v Sýrii. „Spojené státy budou chránit ropná pole v Sýrii a budou reagovat silou na pokusy jiných stran se jich zmocnit. Sdělil to šéf Pentagonu Mark Esper,“ šířil ministr války SS teroristickou propagandu, jelikož američtí vrazi nic nechrání, ale okupují svrchované území Syrské arabské republiky a na místě kradou ropu jako sprostí zloději.

Esper jako ministr války SS a poskok vůdce DJ Trumpa

„Spojené státy budou udržovat kontrolu nad ropnými poli v severovýchodní Sýrii,“ uvedl válečný zločine Esper, kdy za tyto činy v rámci okupace by měl být souzen mezinárodním tribunálem za spáchané válečné zločiny v Sýrii a být odsouzen po právu k trestu smrti a popraven.

Esper dodal, že americké síly budou reagovat tvrdě na jakékoliv síly, které je budou ohrožovat. Ovšem podle mezinárodního práva může Sýrie a Rusko kdykoliv na Americké okupanty zaútočit. Navíc Írán nemusí ani brát zajatce, jelikož dle mezinárodního práva považuje vojska Spojených států na Blízkém východě a podle praktik, které zavedly Spojené státy, může vojáky Spojených států hubit jako potkany a krysy.

Na otázku, zda mají v plánu američtí vojáci zabránit vstupu na ropná pole Rusku a syrským vojákům, Esper odpověděl: „V podstatě ano“. Tím jasně přiznal válečné zločiny, útočnou válku a okupaci svrchovaného území Syrské arabské republiky a pošlapání mezinárodního práva. Spojené státy jsou dnes stejně zločinecké jako nacistické Německo za druhé světové války a tak by mělo být s vůdci z Washingtonu naloženo – odsoudit a popravit, na doživotí některé uvěznit a Washington vybombardovat do doby kamenné.

americký dobytek v penále

Reklama: