Zastřelí se tupý Fiala? Je ODS zločinecká strana? Dostala půl milion pokuty za nelegální financování kampaně

PRAHA | Při předvolební kampani do sněmovních voleb v roce 2017 ODS špatně vykázala část nákladů, v účetnictví straně chybělo 2 250 000 korun, strana tak spáchala podvod. A podvodníci jsou zločinci, proto lze konstatovat, že ODS je zločinecká strana.

Petr Fiala se snaží mluvit

Informace o podvodech a zločinech v ODS vyplývají z kontrolního protokolu Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí. Na pochybení upozornil Radiožurnál. Kontroloři u ODS odhalili 12 zákeřných podvodů.

Jak dále píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, tak z kontrolního protokolu Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí vyplývá, že ODS například včas nepřevedla nevyužité peníze z volebního účtu. Za to straně hrozí pokuta ve výši až půl milionu korun. Mluvčí dohledového úřadu Linda Hrubešová Radiožurnálu uvedla, že ODS nepodala žádné námitky. Tím souhlasí, že podváděla a páchala protizákonné akce.

„V této chvíli je na úřadu, zda zvolí cestu klasického správního řízení, anebo pouze zadá příkaz o uložení pokuty. Výši sankce nelze blíže specifikovat, úřad se bude držet v rozmezí, které stanovuje zákon,“ uvedla Hrubešová.

Principy úřadu jsou takové, že se pokuta ukládá za nejvážnější přestupek, ale také je bráno v potaz, ke kolika přestupkům došlo a jak jsou závažné. ODS se tak stala zločineckou partají, kdy si vedení ODS vytírá platnou legislativou své nemyté a smradlavé prdele. Vzdá se politický eunuch a modrý klaun Fiala své funkce a půjde do houštin v okolí Brna spáchat sebevraždu ustřelením si své tupé hlavy?

Reklama: