Američané jsou zloději a kradou ropu! Po zuby ozbrojená vojska SS okupují v Sýrii ropná naleziště

DAMAŠEK | Konvoj vojsk Spojených států (SS) tvořený obrněnými vozidly byl natočen v syrském severovýchodním městě Hasaka v rámci amerického rozhodnutí na posílení svých pozici kolem syrských ropných nalezišť, což je okupace svrchovaného území Syrský arabské republiky (SAR) a válčený zločin útočné války, jak jej zná Charta OSN, tak jako projev terorismu.

Minulý týden vláda SS z Washingtonu vydala oznámení, že údajně posílí svou vojenskou přítomnost ve východní Sýrii na „ochranu“ ropných nalezišť. Tak nazývá americká válečná propaganda okupaci svrchovaných území Sýrie, aby mohli bandité za Washingtonu krást ropu, která jim nepatří. Patří za to vůdce SS Donald John Trump na elektrické křeslo?

„Spojené státy budou udržovat kontrolu nad ropnými poli v severovýchodní Sýrii,“ řekl novinářům v pondělí 28. října šéf Pentagonu Mark Thomas Esper, čímž se přiznal k teroristickým akcím, které Spojené státy v Sýrii provádějí.

Válčný zločinec Esper dodal: „Americké síly budou reagovat tvrdě na jakékoliv síly, které je budou ohrožovat“. Na otázku, zda mají v plánu američtí vojáci zabránit vstupu na ropná pole Rusku a syrským vojákům, Esper odpověděl: „V podstatě ano.“ Tím spáchal další válečný zločin. Esper by měl také být souzen a odsouzen k smrti, jelikož Spojené státy v Sýrii páchají stejné zvěrstva jako Německo za vlády Adolfa Hitlera.

Poprava válečného zločince Trumpa | reprofoto: ruanofaxas.com