DJ Trump oznámil, že letovisko na Floridě se stane jeho rezidencí

WASHINGTON | Vůdce Spojených států a válečný zločinec Donald John Trump ve čtvrtek na Twitteru oznámil, že jeho stálou rezidencí se místo newyorského mrakodrapu Trump Tower stane sídlo Mar-a-Lago na Floridě.

Vůdce SS Donald John Trump(eta) | repro: dworkinreport.com

Letovisko Mar-a-Lago ležící ve městě Palm Beach na Floridě vlastní dnešní DJ Trump od roku 1985 a jako vůdce SS v něm strávil více času než ve svém luxusním bytě v Trump Tower ležící na Páté Avenue v New Yorku, připomněla agentura Reuters.

„Moje rodina a já si z Palm Beach na Floridě uděláme stálou rezidenci,“ napsal válečný zločinec s rucemi od krve civilistů DJ Trump na Twitteru a následně se postěžoval na to, jak špatně se k němu chovají v New Yorku.

„Navzdory skutečnosti, že každoročně tam odvádím daně a platím městu i státu (New York), se tam ke mně političtí lídři města i státu chovají velmi špatně,“ stěžoval si dědek jako malé děcko a dodal: „Jako prezident budu vždy pomáhat New Yorku a Newyorčanů, “ uvedl dále a dodal, že New Yorku bude mít v jeho srdci vždy vyhrazené zvláštní místo.

Vůdce DJ Trump žil v New Yorku v podstatě celý svůj život, vyrostl v tamní čtvrti Queens a později se přestěhoval na Manhattan. Mrakodrap Trump Tower na Páté Avenue mu v tomto městě sloužil jako rezidence ale i jako centrála jeho firmy Trump Organization.