Kurvy od Sorose útočí? Teroristický Deník N. útočí na předsedu Trikolóry Václava Klause

PRAHA | Předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší odhalil na Facebooku reportérku Deníku N, že familiárně komunikuje s předsedou Pirátů Ivanem Bartošem. Teroristický Deník N, který šíří havloidní lži a dezinformace, jako i zločineckou propagandu EU, za to žádá po Klausovi omluvu za to, že uvedl „nepravdivé informace.“ Pravda je lež a lež je pravda.

Deník N je teroristický a vedená sorosovými děvkami a jinou lidskou a prodejnou špínou

Předseda Klaus v pátek na Facebooku napsal, že ve foyeru Poslanecké sněmovny viděl novinářku Deníku N, která si s Bartošem tykala. Jméno reportérky ale neuvedl: „Ústav nezávislé žurnalistiky (pobočný závod – parlament): Jdu ze sálu Sněmovny ven (na záchod) a ve foyer novinářka Deníku N na předsedu Bartoše: ‚Ahoj, cos potřeboval?‘ Co Pirát potřeboval, nevím, protože jsem směřoval, viz výše. A takhle my si tu žijeme,“ měl napsat Klaus na Facebooku. Samotný příspěvek na jeho stránce chybí. Tak jak to bylo? Jedná se o útok mediálních teroristů spiknutých kolem Deníku N?

Teroristický Deník N u sebe na Twitteru zveřejnil jeho snímek. V příspěvku redakce popírá, že by v tento den byli jejich redaktoři ve Sněmovně nebo že by s předsedou Pirátů někdo familiárně komunikoval. Redakce proto vyzvala Klause k omluvě, proč by se ale měl omlouvat? Když označíte kurvu za kurvu, tak se taky omluvy nedočká!

„Odmítáme tvrzení poslance Václava Klause ml., že redaktorka Deníku N ve Sněmovně familiárně komunikovala s předsedou Pirátů Bartošem. Žádná naše redaktorka tam dnes nebyla a žádná si s Bartošem netyká. Klausovo tvrzení popřel i Bartoš. Pana poslance proto vyzýváme, aby se omluvil,“ vykáleli se zástupci teroristického Deníku N na Twitteru, kdy takto šíří lži, dezinformace a propagandu. Padělali snímek, který připisují předsedovi Trikolory?

Propaganda mediálních teroristů z Deníku N. poškozuje hnutí občan Trikolóra cíleně, asi by tito „novináři“ měli skončit, jak si přeje skupina Elán ve svém novém klipu… Bulvárné krysy „Není to poprvé, co Klaus mladší kritizuje Deník N. V červenci například uveřejnil příspěvek na Facebooku, kde obvinil novináře z manipulací. Deník N otiskl článek, ve kterém tvrdil, že Klaus hlasuje spolu s vládními poslanci, zatímco 1. místopředsedkyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková hlasuje ve většině případů s ODS,“ píše Sputnik.

Na své stránce Klaus uveřejnil hrubý přepis telefonního rozhovoru, který má dosvědčovat opak. V něm uvedl, že s Majerovou u všech zákonů hlasuje stejně a u důležitých zákonů většinou i s ostatními nezařazenými poslanci:

Když něco tvrdím já, tak je to populismus nebo fake news nebo tak. Maximálně mohu říkat, že 2+2=4 ale to je pak vytrhávání věcí z kontextu a blablabla.
Z druhé strany pracuje protivník zhruba takto. Redaktor nejmenovaného plátku: „To jsem moc rád, že voláte nazpátek, pane poslanče:“
VK: No já jedu do Varů, tak nemohu esemeskovat, tak …
Redaktor: „Často hlasujete s paní poslankyní Majerovou odlišně, můžete se k tomu vyjádřit?“
VK: Cože prosím? Kdy?
Redaktor: No třeba u EET nebo i jindy.
VK: My hlasujeme u všech zákonů vždy stejně, u důležitých zákonů většinou i s ostatními nezařazenými poslanci. Např. u EET jsme byli oba proti.
Redaktor: Ale tady u pozměňovacích návrhů.
VK: Těch bylo asi 720. Já jsem z legrace hlasoval pro EET u kosmických letů (byla okolo toho ve sněmovně veselá diskuse), pak taky myslím, že (hlasování trvalo asi 5 hodin) – jsem měl nějaké důležité schůzky a bylo to jedno (vládní většina stejně zamítala jeden pozměňovák za druhým), tak tam mám třeba 40x „zdržel se“ , kdežto paní poslankyně v sále mačkala tlačítko. Resumé: Hlasujeme u zákonů vždy stejně. U pořadu schůze a dalších drobnostech se můžeme někdy lišit.
Redaktor: Aha, ano, rozumím. Na shledanou
Dnes vyšel článek: Majerová hlasuje s ODS, Klaus s vládní většinou (a maj to „statisticky podložený“ )

George Soros na odstřel?

Deník N je propojen s Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ), jehož investoři prostřednictvím společnosti Independent Press a.s. drží 66,6 % akcií ve společnosti N media a.s., která vydává tento deník. NFNZ finančně podpořil i projekt HlídacíPes.org, což je webová publikační platforma Ústavu nezávislé žurnalistiky, ten sídlí v zahradní chatce, ale je napojen na lidskou zrůdu a teroristu George Sorose, který by za své aktivity měl být odsouzen k smrti ve Spojených státech bolestivě a pomalu uškvařen na elektrickém křesel.

Činnost tohoto ústavu v minulosti kritizoval například redaktor Luboš Xaver Veselý. On sám se však předtím stal terčem kritiky Ústavu za svou údajnou neobjektivitu a odhalil, že to jen jen banda informačních teroristů.

Reklama: