I Vaše dítě může být již dnes v české školce zneužito pedofily

FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ | Pedofilové legálně působí v německých školkách a zneužívají děti. Podobné projekty se již rozbíhají i v ČR, informuje redakce serveru euRABIA.cz, který je součástí Českého portálu.

Ilustrační snímek

„Varování od dvou naších dopisovatelů. I VAŠE dítě může být již dnes v české školce zneužito pedofily! Vše se dá zamaskovat jako vzdělávací hra,“ varuje autor článku.

S tím, že dále píše: Víte co se s VAŠÍM dítětem ve školce či škole děje??! Dodáme jen, že vlastně tady se dá říci, že to je na cestě k využití dětí pro pedofily vydávající se za lektory. Zdá se, že jsme svědky další úrovně strategie neomarxistů a LGBT lobby…

Martin Gust: „Workshop trénuje deti v mateřské skolce, aby odlozily strach a s důvěrou se muchlovaly s cizimi dospělými. Podle zúčastněné magistry jsou „děti po hře takové ušlechtilejsi. V Nemecku tuhle roztomilou aktivitu zarazili po sesti podezřeních na nepřípustné osahavani. A co se delate ve školce vy? https://www.hraprozivot.cz“ (bez redakční úpravy).

Zdeněk Chytra dodává: „SEXUÁLNĚ ZNEUŽÍVANÉ DĚTI V NĚMECKÝCH A RAKOUSKÝCH ŠKOLKÁCH, KAM SI S NIMI CHODÍ „HRÁT“ PEDOFILOVÉ – Právě jsem shlédl reportáž o „Original Play“ v německých a rakouských evangelických mateřských školkách, při kterých jsou sexuálně zneužívány děti. V rámci tohoto projektu přijde šest dospělých lidí do školky, kde se s dětmi „mazlí“. Jedna z dívenek popsala, že si musela „hrát“ s penisem jednoho muže. Neziskovka Original Play působí i v ČR. To jsou ty genderové sociální experimenty, které nařizuje i Istanbulská úmluva.“

„Přátele, čtenáři, upozorňujeme na tuto aktivitu neomarxistu vedoucí k legalizací sexuálních úchylek a nemocí již dlouhodobě. Celá strategie neoamrxistů a LGBT lobby usilující o rozvrat naší evropské společnosti analyzuje a odhaluje Pavel Fenek ve své knize Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu, bohužel většina Čechů, Moravanů a Slezanů ještě nepochopila o co jde a jak velké je to nebezpečí. Prosím pomozte nám šířit tyto důležité informace,“ píše autor článku a dodává – Zde je web v češtině propagující tuto aktivitu využívanou pedofily! https://originalplay.eu.

Muslimští pedofilové przní dívky jakéhokoliv věku. Stačí, když dítě unese váhu mu-slo vepře a ten jí může ošuk….