Turecké prase a prašivý pes vyhrožuje, že bude posílat teroristy IS do Evropy

ANKARA | Turecko obviňuje země EU ze snahy nechat Turecko osamocené s problémem zajatých teroristů. Pokud turecké úřady splní hrozbu, do Evropy přesunou až osm stovek teroristických zmrdů, kteří vraždili v řadách Islámského státu. Turek v těchto prasatech vid Evropany, ale jsou to mu-slimáci a měli by být vysláni za Alláhem a ne do Evropy.

…sere pes

Turecký ministr vnitra Süleyman Soylu prohlásil: „Považuje za nepřijatelné stanovisko evropských zemí, které nijak nereagují na situaci se zajatými bojovníky Islámského státu na severu Sýrie,“ cituje turecké nečisté mu-slimácké prase agentura Reuters. Proč je však zajali, proč je namístě nepostříleli?

Podle jeho lživých slov se v Evropě rozhodli, že Turecko musí samo zvládnout tento problém. „Je to prostě nepřijatelné a nezodpovědné,“ řekl Soylu a slíbil, že bude posílat bojovníky IS do jejich rodných zemí, tak nějak ale zapomněl, že je v prvním stádiu Truci považovali za své spojence. Takže zastřelit i dobytka Soylu?

Tábory zajatých hrdlořezů IS se nacházely na území, které bylo do 9. října pod kontrolou syrských Kurdů. Po zahájení operace „Pramen míru“ vznikly obavy, že vojenské akce povedou k hromadnému úprku bojovníků. V Ankaře však prohlásili, že kontrolují situaci. Takže shrnuto. Turek tento dobytek osvobodil, aby jej vyhna do Evropy.