Greto, Baník pičo!!! Ultras Greta!!!

OSTRAVA | Při pohárovém utkání MOL Cupu si nejen hráči Baníku poradili s pražskou Slavií a v prodloužení vyhráli 2:0, ale fanoušci navíc zaujali svým choreem, do kterého zapojili právě zmiňovanou švédskou aktivistku. Divákům se tak naskytl nevídaný pohled! Greta navštívila vítkovický stadion a stávkovala za atmosféru na stadionech.

Greto – Baik pičo!!!

A proč právě Greta? Chahaři na svém Facebooku píší, že je zastánkyní fanatické atmosféry na stadionech a nejraději má červené ohně, píše světová zpravodajská agentura Sputnik, která si všimla, jak si Chahaaři vytřeli se švédskou čarodějnicí prdel.

„Včera se společně s Chachary ukázala na tribunách známá ultras aktivistka Gréta. Ta prosazuje celoplošné používaní pyrotechniky na všech stadionech a je zastánkyní fanatické atmosféry. To, že se všem dobře známá Gréta, při svém projevu pěkně rozohnila nejlépe dokládá fakt, že se nejprve kolem ní rozhořely fontány, poté pekelně rozblikaly stroboskopy a vše zakončila porce červených ohňů, které má podle kuloárních zdrojů tato švédská dívčina nejraději,“ uvádí Chachaři u fotky.

Ale to není zdaleka vše! Chachaři v komentářích u fotky uvádí, že již v sobotu se Baníkovci mohou těšit na nového support leadera, kterým bude právě Greta.