Mrdky se bojí! Atomwaffen Division Deutschland chce veřejně popravit politiky ze strany zelených teroristů

BERLÍN | V současnosti plánujeme, jak a kdy vás poprav na následujícím veřejném shromáždění, nebo vás odchytíme v místě bydliště, napsala skupina Atomwaffen Division Deutschland bývalému předsedovi a poslanci Bundestag tureckému přivandrovalci do Německa Cemu Özdemirovi (53), informuje TASR na webu Teraz.sk.

Turek v Německu – Cem Özdemir | Bude veřejně popraven Turky nebo Němci?

Oznámení o fyzické likvidaci obdržela i zelená teroristka a místopředsedkyně Spolkového sněmu (Bundestag) Claudia Roth. Zelení teroristé označují Atomwaffen Division Deutschland za „pravicové radikály“ a „extremisty“. Ti se asi inspirovali zavražděním jiného teroristy Abú Bakra al-Bagdádího, kdy islámští teroristé a zelení teroristé jsou ideovými spojenci – islamizují Evropu.

„Výhružné e-maily podepsané skupinou s názvem Atomwaffen Division Deutschland 27. října a jsou navzájem propojeny, informovali v sobotu noviny mediální skupiny Funke,“ píše slovenský server.

„Hrozba může být tentokrát namířena proti Cemovi a mně, je však další v dlouhém seznamu pokusů o zastrašování – místních politiků a občanské společnosti, židů a muslimů, umělkyň a přistěhovalců,“ řekla teroristka Roth s tím že v pokusech o likvidaci Německa neskončí a dodala, že ani takové výhrůžky ji neodradí od závazku budovat rozmanitou a kosmopolitní společnost. Tedy se přiznala pokusům o vyhlazení Německého etnika v Německu.

Özdemir o mailu informoval policii Bundestagu a Spolkový kriminální úřad (BKA). Už delší dobu má policejní ochranu, protože je ostrým kritikem tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdoğana a v minulosti se mu za to vyhrožovali turečtí vlastenci. Prostě je to zelené teroristické hovado, které dokonce spojuje v nenávisti ke své osobě i odvěké nepřátele.

V červnu 2018 vydala skupina Atomwaffen Division Deutschland ve Spojených státech video v němčině a angličtině s názvem AWD Deutschland: Die Messer werden schon gewetzet (AWD Německo: Nože se už brousí), ve kterém oznámila založení buňky nebo pobočky v Německu a slíbila dlouhý boj. Ve Spojených státech je zatím absolutní svoboda slova, takže toto video je tam legální.