Překvapivé přiznání Jana Krause, že je úchyl. Řekl, že se taky někdy cítí ženou

PRAHA | Moderátor a havloidní roztlesávač propagandy v úvodu posledního dílu jeho show promluvil o problematice tzv. fluid genderu. Mimo jiné také prozradil, že v jistých případech se cítí být ženou. O jeho přiznání že je úchyl, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

V úvodu pořadu moderátor zmínil, že se několikrát nemístně vyjádřil na konto kampaně Me too či různých genderových problematik, se kterými se v poslední době setkáváme ve světě. Moderátor sám přiznal, že jeho poznámky byly kolikrát nemístné, sypal si havlidní idiot popel na hlavu, asi byl v nějaké neziskovce na školení, aby mohl opět před lidi.

Jak dále tvrdil, nedávno uskutečnil jistý objev. „Nedávno byl dokonce pojmenován v Oxfordském slovníku, už je to jako terminus technikus – gender fluid, což znamená plující pohlaví nebo plující orientace,“ řekl moderátor a dodal, že to je on.

Jak dále moderátor sdělil, někdy se tedy cítí jako muž a někdy jako žena. „Může se to měnit během dne nebo je to rozdílné. Já jsem vlastně zjistil, že vždy, když okukuju ženy nebo se jich chci dotýkat, tak to dělám jako žena. Prostě se tak cítím. Koukám se, co mají holky na sobě, abych si to taky pořídila,“ pověděl Kraus.