Strpění migranta? Způsob jak nám zločince vnutit

Strpění imigranta – i když jsem profesí právník , tak stačí tzv selský rozum, aby člověk pochopil, že zase někdo iniciativně připravuje lepší životní podmínky pro ty, kteří se do naši republiky jednak dostanou na základě porušení zákona – bez dokladů, víza, pozváni apod. a kteří navíc se ještě dopustí u nás trestného činu i násilného – tedy i vraždy.

Richard Novák | foto: © Centrální informační agentura, z. s. (CIA) – © Radek Velička

Pan Hamáček vysloví větu, že poslankyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková nemá pravdu, když uvádí , že se takto posiluje resp rozšiřuje právo imigranta – zločince setrvávat v naší zemi.

Vážení přátelé, pan Hamáček zcela veřejně neříká pravdu a upozorňuji, že on a s nim celá naše vláda prosazuje zákon, který nejen předem sděluje imigrantům, že se pro ně chystá další pozitivní změna posilující jejich bytí v ČR, což logicky omezuje výkonnou moc českého státu, který takto nesmí okamžitě poslat imigranta zločince za hranice ČR. A co to znamená pro nás, občany?

Pokud se tady takové osoby budou zdržovat neúměrně dlouho, rozhodně se tím zvyšuje riziko ohrožení bezpečnosti a zvýšení kriminality.

Závěr: Další, velmi nebezpečná novela zákona o azylu. A co my? Zatím jsme v klidu. Někdo nás má za mlčící a poslušné …