Americká okupace: SS budují dvě nové základny v ropné oblasti Sýrie

ANKARA – DAMAŠEK | Zločinečtí vojáci Spojených států (SS) budují dvě nové okupační základny v syrské severovýchodní provincii Dajr az-Zaur, která je bohatá na ropu. Informuje o tom turecká agentura Anadolu.

Druh poloopice Negr americký – okupant v Sýrii

Americký vůdce a válečný zločinec Donald John Trump dříve oznámil, že kontingent bude zajišťovat bezpečnost na ropných ložiscích na východě arabské republiky, což je ovšem válečná propaganda a lež, jelikož se kontigent válečných zločinů bude aktivně podílet na válečném zločinu útočné války a okupace území svrchované Syrské arabské republiky, zač by měl být vůdce SS Trump popraven jako zločinci nacistického Německa.

Podle informací místních zdrojů agentury se američtí vojáci připravují na vybudování základen v okolí obce Sura, do stavby je zapojen velký počet stavební techniky, do regionu bylo přesunuto dalších 250-300 okupačních vojáků a také obrněné vozy, těžké zbraně a munice. Syrská arabská armáda má legální právo okupanty na svém území vyhubit jako potkany.

SS používají území největšího syrského ropného ložiska Omar jako základnu, navíc mají základny v dalších třech oblastech Daj az-Zauru. Zvláštní představitel prezidenta Ruska pro Sýrii Alexandr Lavrentěv dříve oznámil, že ropné oblasti na severovýchodě země musí kontrolovat vláda Bašára Asada. Mluvčí Ministerstva obrany RF Igor Konašenkov dříve také oznámil, že státní orgány Spojených států měsíčně ukradnou ropy okolo 30 milionů dolarů.

Poprava válečného zločince Trumpa | reprofoto: ruanofaxas.com

Ruský ministr zahraničí Sergej Viktorovič Lavrov prohlásil, že záměr SS těžit v syrských ropných ložiscích je protizákonný a že Moskva hodlá prosadit tento postoj.

Spíše by se měla ustálit koalice na vyhubení amerických okupantů v Sýrii, vyvraždit je do posledního kusu. A možná i vybombardovat Bílý dům ve Washingtonu do základů a samotný Washington do doby kamenné. Trumpa chytit a uškvařit na elektrickém křesle.

Reklama: