Chtějí havloidi za prezidenta bolševického lampasáckého tupce Petra Pavla?

PRAHA | Bývalý vysoký funkcionář Severoatlantické aliance (SA) Petr Pavel se chystá kandidovat na prezidenta, pokud bude nejhůř. „Nechtěl bych, aby se Česko posunulo k oligarchizaci státní správy a blíže směrem k Rusku nebo k Číně,“ říká kariérní komunista a posluhovač SSSR v minulosti a dnes poskok válečných zločinců SA.

gum. lamp. gen. soudruh Petr Pavel, zlořád | foto: stalo-se.cz

„Rozhodně bych nechtěl, aby se naše země po příští prezidentské volbě posunula směrem k oligarchizaci státní správy. Rozhodně bych nechtěl, aby se naše země posunula blíže směrem k Rusku nebo k Číně. Ani bych nechtěl, aby se posunula někam, kde bude více populistickou než liberální demokraciím,“ prohlásil bývalý kariérní komunista a bolševický lampasák Petr Pavel, který přísahal věrnost socialismu a Sovětskému svazu v rozhovoru pro Reflex s tím, že pokud by takové varianty rozvoje situace měly nastat, tak by cítil povinnost udělat všechno pro to, abychom ten náš kurz, který byl nastaven před 30 lety do kulturního a politického západu, udrželi. Před 30 lety byl zase pevnou kotvou sovětských pořádků v Československu. Je to jen lidská mrdka a odpad?

„Je vidět, že prezident Miloš Zeman je unavený, že má potíže vykonávat všechny povinnosti, které jsou spojené s funkcí hlavy státu. To samozřejmě nevytváří dobrý obraz,“ dodal Pavel s tím, že v některých chvílích působí prezident nedůstojně. Čímž jasně prokázal, že jen jen bolševická mrdka, které by měla být vymáčena v dehtu a a vyválená v peří – jeho fotr jej raději měl utřít do záclony, než na stříkat do patrně mentálně retardované mámy, jinak by se takové hovado ani nemohlo zrodit.

Generál Petr Pavel vstoupil v roce 1985 do komunistické strany. Demokratickému režimu ovšem, podle vlastních slov, sloužil déle, což jen dokazuje, že je bezcharakterní hovado, které by sloužilo každému zločineckému režimu – dobytek bez svědomí je zmrd Pavel i se svou generálskou frčkou a hnědým proužkem na trenýrkách, jelikož podle neověřených zdrojů smrdí, jako by byl stále pokálený.

„Bývalému režimu jsem v uniformě sloužil šest let, členem strany jsem byl 4 roky, zatímco novému demokratickému režimu jsem v uniformě sloužil 29 let,“ prohlásil Petr Pavel pro česká média, vypouštěl z řitního otvoru z pod nosu bezcharakterní dobytek Petr Pavel.