Tupá greténka Gréta neví jak se dostat do Evropy; V rakvi?

NEW YORK | Ekologická teroristka a mentálně retardovaná greténka ze Švédska Greta Thunbergová (16 let, podle vzhledu na 12 let) zveřejnila na Twitteru příspěvek, ve kterém požádala své sledující, aby jí pomohli vrátit se ze Spojených států do Evropy. Vždyť Greta zásadně nelétá letadly, informuje Sputnik. A co tak v rakvi po úspěšné sebevraždě?

Zneužívaná duševně chorá greténka Greta

Jak dále informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, tak ve Spojených státech byla, aby se zúčastnila konference OSN o změně klimatu (COP-25). Doplula tam jachtou. Pak plánovala přesun na další slet ekoteroristických čarodějnic. Vzhledem k nepokojům v původním místě konání (v Chile) se však událost přesunula do španělského Madridu, kde se slet stvůr bude konat od 2. do 13. prosince.

„Jelikož #COP25 byl oficiálně přemístěn ze Santiaga do Madridu, potřebuji pomoc. Ukázalo se, že jsem odjela přes půl světa špatným směrem. Nyní musím najít způsob, jak překonat Atlantik v listopadu. Budu vděčná, pokud mi někdo pomůže najít transport,“ oslovila své fanoušky Greta. Pitka nezná mapu, když jela špatným směrem, neměla by se raději zabít, aby pak posloužila jako ekologické hnojivo?

Reklama: