Tenhle prezidentem? Předseda Trikolóry Klaus si o generála soudruha bolševika Pavla otřel řečnicky boty jako o havloidní rohožku

PRAHA | Předseda Trikolóry a poslanec Václav Klaus ml. se opřel do bývalého náčelníka generálního štábu české armády Petra Pavla, který byl bývalý bolševický lampasák a soudruh milující SSSR, a který nedávno ohlásil svou kandidaturu na prezidenta. O setření bolševického soudruha Pavla jako chrle botou z chodníku informuje server ParlamentniListy.cz.

Václav Klaus si vytřel bolševickým lejnem Petrem Pavlem

„Pavel také kritizoval současnou hlavu státu Miloše Zemana, kterému dle jeho vyjádření musejí bodyguardi utírat pusu a chovají se spíš jako ošetřovatelky. Klaus ml. ho na svém facebooku označil jako ‚bývalého komunistu, který přísahal Moskvě a pak zase Washingtonu‘ a dodal, že ho volit rozhodně nebude,“ píše výše zmíněný server.

Petr Pavel vydal poměrně nevybíravá prohlášení na adresu prezidenta Miloše Zemana a jeho týmu. Podle Pavla jsou jeho bodyguardi spíše ošetřovatelky s pistolí za pasem a Zemanův podpůrný tým včetně mluvčího Jiřího Ovčáčka mu tyká a často všelijak opečovává včetně utírání pusy. Ovčáček už Pavla veřejně zkritizoval. Ovšem generál Pavel by spíše potřeboval těžkou okovanou botou poškádlit jeho vyschlá varlata, až by po kopanci zvracel.

Do mediálního sporu se nyní vložil také lídr Trikolóry Václav Klaus ml., který Pavla také nešetřil. „Dlouho liberálními kruhy pěstovaný kandidát na prezidenta (nevyšel kníže ani vědec – zkusí teď vojáka) – již nevydržel s nervy a kandidaturu oznámil. Míru vkusu oznámení kandidatury (atakovat zdravotní stav a stáří prezidenta) nechám na zhodnocení Vám,“ napsal na svém facebooku a dodal, že Pavla volit rozhodně nebude.