Ukončení odborných garancí MUDr. Zornitzy Petrovy Markantové pro Lázeňské sanatorium Dr. Peták ve Františkových Lázních

OSTRAVA – FRANTIŠKOVY LÁZNĚ | MUDr. Zornitza Petrova Markantová oznámila ukončení spolupráce s Lázeňským sanatoriem Dr. Peták ve Františkových Lázních, kdy již není od této chvíle garantem tamní lázeňské terapie za použití molekulárního vodíku, informuje paní doktorka ve své tiskové zprávě zveřejněné na svém webu moderni-lekar.com.

MUDr. Zornitza Petrova Markantová

K ukončení spolupráce lékařskou expertkou v terapii molekulárním vodíkem v České republice a v Evropy vedly tyto důvody: „Důvodem je opakované nedodržování mých doporučení, co se týče vodíkových procedur v jeho provozu,“ uvedla MUDr. Zornitza Petrova Markantová na adresu Lázeňského sanatoria Dr. Peták ve Františkových Lázních.

„A z tohoto důvodu nejsem schopna nadále garantovat dodržování bezpečnosti a účinnosti vodíkových procedur v lázeňském sanatoriu,“ řekla MUDr. Markantová na adresu Lázeňského sanatoria Dr. Peták ve Františkových Lázních.

Jakékoliv další spojování osoby doktorky Markantové s Lázeňským domem Dr. Peták ve Františkových Lázních je nyní nelegitimní a veškeré lázeňské terapie za použití molekulárního vodíku jsou v Lázeňském sanatoriu Dr. Peták od této chvíle poskytovány bez náležité odborné garance.

Dále není možné garantovat účinek takové léčby, jelikož v rámci terapie molekulárním vodíkem není mimo MUDr. Zornitzy Petrovy Markantové v Česku žádného lékaře, který by odborné garance mohl poskytnout. „Mým cílem je poskytování služeb a terapie molekulárním vodíkem ve spolupráci se špičkovými partnery, proto je někdy nutné spolupráci s některými ukončit a rozloučit se,“ uzavřela.